Arkadasımın cıkmaz durumu

samyeli10

sadece ben :)
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2010
526
227
Arkadasımın evlılık hayatı çok kötu kocası uyuşturucu içer kumarada baslamıs calısmaz esı calısır evine bakar.. Hiç bir faydası yok olmadıgı gıbı daha eşi üstüne üstlük elındekı avucundakini alır döver... Ailesine minnet ettırır ama kadının aılesıne en ufak bir faydası yoktur... Arkadasımı sadece parası ve evi için tutuyor.. Arkadaşım boşanmak ıstıyor kaç kez gıt dıyor dayak yıyor... kapıyı kılıtlıyor kapıyı kırıyor adamın paradan ve basını sokacak evden başka arkadasıma faydası yok daha zararı çok... Arkadaşım bıkmıs artık birde öldürmek ile tehdıt edıyor... Şimdi ben bu adamı öldürsem günah işlemiş olurmuyum dıyor sızce ne yapmalı

Arkadasımın evlılık hayatı çok kötu kocası uyuşturucu içer kumarada baslamıs calısmaz esı calısır evine bakar.. Hiç bir faydası yok olmadıgı gıbı daha eşi üstüne üstlük elındekı avucundakini alır döver... Ailesine minnet ettırır ama kadının aılesıne en ufak bir faydası yoktur... Arkadasımı sadece parası ve evi için tutuyor.. Arkadaşım boşanmak ıstıyor kaç kez gıt dıyor dayak yıyor... kapıyı kılıtlıyor kapıyı kırıyor adamın paradan ve basını sokacak evden başka arkadasıma faydası yok daha zararı çok... Arkadaşım bıkmıs artık birde öldürmek ile tehdıt edıyor... Şimdi ben bu adamı öldürsem günah işlemiş olurmuyum dıyor sızce ne yapmalı
Kadın sığınma evine gitsin bir süre ve uzaklaştırma cezası aldırsın bir an öncede boşansın . Kurtulamam diyorsa devlet yardım ediyor isim soy isim değiştirip başka şehirde yeni bir yaşam için yardım ediyor bence kurtulmaya baksın bu adamdan ne güzel işi de varmış minnet etmesin ileride çok daha kötü olur

Kadın hakları STK temsilcileriyle görüşüp kadın sığınma evine gidebilir.

Yani şikayet edip uzaklaştırma aldırmak için neden bekliyor?
Uzaklaştırma burda işe yaramıyor komsumun alnını yardı, adam, uzaklastırma aldırdı kadın dıbınde annesinın Evı var orada yatıp kalktı adam adamı tutmuyor uzaklastırma

kadın sığınma evine gitsin gerekirse şehir değiştirsin hergün bu zulum çekilir mi niye öldürüp hapse de girsin değmez şehir değiştirir izimi kaybettiririm

kadın sığınma evine gitsin gerekirse şehir değiştirsin hergün bu zulum çekilir mi niye öldürüp hapse de girsin değmez şehir değiştirir izimi kaybettiririm
Herşey kadına aıt adam çok yapısak nereye gıtse üşenmek bulur kaç yıl önce aılesıne gıtmıs kapıya dayanmıs silahla çocuğu alın ama karımı alıp gidecegım dıye arkadasımda ailemı öldürecek diye gıtmıs mecbur zehırlesem yavaş yavaş günaha gırermıyım dıyor hergün ölsün diye dua edıyorum dıyor ama adam o kadar içtiği halde arkadaşımdan sağlam arkadaşım hem calısıyor hem de psikolojik ilaçlar kullanıyor

Yani şikayet edip uzaklaştırma aldırmak için neden bekliyor?
Komşum vardı, yenıde uzaklastırma aldırdı dıbınde annesı yaşıyordu oraya gıdıp yatıyordu önemlı olan adamın tutuklanması gercı bu adamı tutukladılar arkadasım cocugumun geleceğne mani olur dıye para verıp ıcerıden çıkarttırdı şu çocuk iş güç sahıbı olsunda ozaman boşayacağım öldürürse öldürsün dıyor

Liseye giden oğlu mu var? Ben de sandım kısa zamandır evliler. Arkadaşınız boşanmaz. Bunca yıldır boşanmamış hep bulmuş bir bahane yine bulur. Çocuk iş güç sahibi olunca da başka bir sebep bulur. Arkadaşınızın boşanma isteği bana geçmedi açıkçası. Siz fazla karışmayın sonunda siz kötü olursunuz.

X