Arkadaşlar evlencem nişanlıyım ama cocuk istemiyorum bi bakar msıınız ?

Sagoleyta

Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2017
67
6
29
Arkadaşlar nişanlıyım evlenecem şuan sürtünmeyle birkaç birşey yaşadık. Üstelik prezervatifli yaşadık bunu ama prezervatifin yırtıldığını farkettik birkaç defa zevk suyunun değip beni hamile bırakacağı korkusu var çünkü cocuk istemiyorum. Sürtünerek hamile kalınır mı baktımda burda herkes zorluyor zorluyor hamile kalamıyor. Böyle basit birşeyden hamile kalınır mı ? Vajina çevresine ve vajina girişine hiç boşalma olmadı. Hamile kalmak için penisin hepsi girip vajinayı doldurması gerekmiyor mu çünkü 8cm bir uzaklık diyoruz oraya gidene kadar ölürler

Teknik olarak evet.
Bir kez boşalıp ikinci sevişmedeki zevk suyu sperm kalıntısı içerebilir. Ama bunlar ne kadar ölü ne kadar yumurtayı döller bilemiyorum.

En iyisi oral seks, parmaklama falan yapın siz. Daha risksiz bir yol sürtüşmeye göre.

Teknik olarak evet.
Bir kez boşalıp ikinci sevişmedeki zevk suyu sperm kalıntısı içerebilir. Ama bunlar ne kadar ölü ne kadar yumurtayı döller bilemiyorum.

En iyisi oral seks, parmaklama falan yapın siz. Daha risksiz bir yol sürtüşmeye göre.
Vajina ve çevresine bosalma olmadi. Sadece zevk suyu suphelendirdi. Pecte ile sildim zaten ama tedirhin oluyo insan

X