Aşılama leke

uye-123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2024
67
13
26
Merhabalar benim ilk aşılamam aşılamam aşılamanın 6 günü Çatlama ignesinin 8 günü kahve rengi akıntım gelmiş ne çok acık ne çok koyu belim de çok agrıyor sizce neden adetime 8 gün var basına gelen varmı acaba

Merhabalar benim ilk aşılamam aşılamam aşılamanın 6 günü Çatlama ignesinin 8 günü kahve rengi akıntım gelmiş ne çok acık ne çok koyu belim de çok agrıyor sizce neden adetime 8 gün var basına gelen varmı acaba
Hayırlı olsun cnm belki yerleşme den kaynaklanıyordur cnm bebis tutmuştur..bu arada diğer ay bende gideceğim kısmetse aşılama. Süreç nasildi

Amin inşallah dediğiniz gibidir içime bir ferahlık geldi sağolun inşallah sizinde hayırlı ve güzel sonuclu bir yol olur İlk başta Adet değildim gittiğimde adetime çok yakındı adetin 2-3 günü gel dedi Daha sonra gonol f 900 75 ml kullandım 2 folik asit desteğiyle 2 güne bir yumurta gelişmesine gittim 10 gün falan sürdü daha sonra istediğimiz Boyuta gelince çatlatma iğnesi yapıldı 2 . Günü işte sabah erkenden sprem testleri alındı ve 11 de Aşılama oldum :) Sonrasında hiç bir agrı sızı hissetmedim Ama tavsiyem Kesinlikle ama kesinlikle bol bol şu için İdrarınız için sıkısık gel diyolar ben gece 12 de wc gitmeyi bıraktım ona rağmen sıkısık olmadıgımı söylediler Şişirdiler sadece onda sıkıntı çektim yandı sürekli işlemden sonra

X