Doğuma Hazırlık Aşılama sonrası yardım

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Arkadaşlar bende 5 yıldır uğraşıyordum cuma günü hsg çekildim sağ tüp tıkalı açılmadı Amh 0.78 rezerv düşük yani pazartesi kontrolüm bakalım doktor ne onericek,aşılama istiyorum ama bakalım nasip

Canım kaçıncı günün oldu bugün nasılsın var mı bı farklılık 🙏🌸
10.günümdeyim, zaman geçmek bilmiyor gibi ama sabır 🤭 kasık ağrısı bel ağrısı ve sabah kalktığımda şiddetli göğüs ağrısı gün içinde ara ara vuruyor. Öyle aşırı değil ama ağrılarım ara ara sancı giriyor batma oluyor

10.günümdeyim, zaman geçmek bilmiyor gibi ama sabır 🤭 kasık ağrısı bel ağrısı ve sabah kalktığımda şiddetli göğüs ağrısı gün içinde ara ara vuruyor. Öyle aşırı değil ama ağrılarım ara ara sancı giriyor batma oluyor
Benim 11.gunde kaset testte çıkmıştı kanda da 45 çıkmıştı sizin de çıkar mı ki beklicek mısınız 15 gün napicaksiniz inşallah hayırlı sonuçlar alırsınız 🙏🙏🌸🌸

Benim 11.gunde kaset testte çıkmıştı kanda da 45 çıkmıştı sizin de çıkar mı ki beklicek mısınız 15 gün napicaksiniz inşallah hayırlı sonuçlar alırsınız 🙏🙏🌸🌸
Allah razı olsun insaAllah bende sevinirim, salı günü kan vereceğim nasipse, kaset test yapmaya cesaret edemiyorum

X