Güneş Gözlükleri atasun güneş gözlüğü hakkında lütfen yardım kızlarrrrrr

kinokume

düşenin dostu olmaz
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2012
335
9
kızlar ben 28 yaşımdayım ve daha önce hiç güneş gözlüğü kullanmadım burnumu ağrıtıyor diye :) bu sene heves ettim eşim rayban alalım dedi ama çok pahalı bugün gezerken tesadüfen atasun u gördük içeri girdik bir kaç gözlük denedim ama karar veremedim sanki hepsi büyük geldi yüzüme eşimde güldü kaynakçı gibi oldun diye :) gözlüğün mubahı öle değilmi zaten yani öle ufacık bi yüzümde yok ama sanki büyük geldi hepsi. bu nedenle alamadım. bunun dışındaki asıl sorunumda şu acaba gözlük alırken neye dikkat etmeliyim yani fiyatları 69 ve 99 tl ydi. gözüm bozulsun istemem. kaliteli mi değilmi nasıl anlayacağım? aranızzda hiç atasun dan güneş gözlüğü alan varmı acaba ?

güneş gözlüğünde fiyatına çok takılmamak lazım. kaliteli olması şart, gözünüze takacaksınız. 1000 dolara da gözlük var, ondan alın demiyorum ama markasının, adının sanının belli olması gerekiyor. rayban evet pahalı ama uzun süre kullanabileceğiniz bir marka, hatta damla ve pilot gözlük de denilen modeli yıllardır kullanılır, eskimeyen bir modeldir. kemik yerine metal çerçeve alırsanız, çok ağırlık hissetmezsiniz.

Atasunda osse markasından bir gözlük beğendim.Fiyatı 175 tlye geliyor indirimle.Sizce pahalı mı?Kazık yemek istemem.Aynı gözlüğü başka yerlerde 100lira civarında bulacaksam bu fiyata almak beni üzer.

ben 3 yil once atasundan seen marka gozluk almistim.cok da memnun kaldim.100 tl ye almistim.ayni gozlugu tak tak sıkildim :) bu hafta siyahini almak istiyorum. simdiki kullandigim kahverengi de : D

X