Avon incandessence parfüm kokusu nasıl?

Angelgirl34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2021
101
19
27
Merhaba arkadaşlar her zaman for away parfüm söylerdim. Avon incandesence adlı parfümü gönderiyor. Tereddütte kaldım. Parfüm nasıl daha önce kullananlar oldumu öneriyormusunuz

Biraz ağırdır 2 fıs bi sağ bi sola sıkarsan yeter yıllarca kullandum bana göre karakteristik bir parfüm, onu sıkınca aaa bla bla kişi gibi koktu düşüncelerine dalabiliyorsun ve edp yani kalıcı bir kokusu var umarım sende beğenirsin :))

Ben çok severek kullandım. İş yerimde de defalarca adını sordular. Temiz ve kadınsı kokuyor. Kış için uygun. Ama bütün Avon parfümleri gibi kalıcılığı çok az.

Merhaba arkadaşlar her zaman for away parfüm söylerdim. Avon incandesence adlı parfümü gönderiyor. Tereddütte kaldım. Parfüm nasıl daha önce kullananlar oldumu öneriyormusunuz
Far awayden daha kolay kullanilabilen bir koku bence. Far away begendigim halde malesef belli bir süre sonra beni boğuyor bu nedenle anca koklamakla yetiniyorum. Ama incandesence daha ciceksi genel beğeniye uygun bir koku.

3 tane aldim avondan kokusu ferah ama hiç kalici degıl, ne anladim ben o işten.
simdi Bargellonun uygun fiyatli parfümleri var ben afrodizyakli aldim, Bu zamana kadar aldigim butun parfumleri bozar o derece kalici.

Ben senelerce kullandım canım çok güzel bir koku ama kalıcılığı az

X