Ayni doktora tekrar güvenip islem yaptırmak

Beybi05

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2017
504
126
31
Kizlar merhaba. Ben önceden de yazmıştım labioplasti islemi yaptırdım ve hic memnun kalmadim diye. Iki tarafi eşit olmayan dalgali parcali sekilde duran bi görüntü mevcut. Başta doktordan olumlu bi dönüş almadım hatta biraz gerginlik oldu. Mesajlarima bile cevap yazılmadı görüldü atildi geçildi. Sonra kendisi hakkinda yorum yazinca biyere dönüş oldu ve duzelttirme teklif edildi. Yalniz emin olamıyorum hem işlem sonrasi görüntü hem iletişimde yaşanan problemler falan cesaret edemiyorum açıkçası. Ya daha dönülmez bi görüntü olursa diye korkuyorum. Bi cok doktorla görüştüm ilk haliyle yapilacak islem ve cikacak sonucla sonradan yapilacak islem ve cikacak sonuc farkli olur. Yine de seni tatmin eder gibi dönüş aldım. Yani bu doktora islem yaptirmadan baska doktorda sansimi deneseydim ve sorunsuz bi islem yapilsaydi daha güzel bi sonuc alabilirdim :KK43: simdi bu haliyle ne yapilirsa yapilsin idare etmek zorunda kalacağımı vurguluyorlar yani. Siz tekrar ayni doktora guvenir miydiniz :KK43: yoksa hic bulaşmadan baska doktorda mi deneyeyim son şansımı :KK43:

hangi doktora yaptirmistiniz ben de doktor arayis içindeyim denk gelmemek için soruyorum:)

X