Maske Tarifleri Ayva çekirdeği maskesi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

Aysgl95

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2018
29
92
Merhaba arkadaşlar ben de size biraz kendi cilt bakımımdan bahsetmek istiyorum,tabi ki herkesin cilt tipi farklı mesela benim karma bir cildim var.Çok olmasa da malum günler de vs tek tük sivilce sorunu yaşıyorum tabi ben de biraz abartan tiplerdenim tek bir sivilceye bile tahammülüm yok:))Bunun için maske krem tonik epey ürün denediğim oldu,bakımıda severim ben süslüyüm birazama malesef cildime hiç birisi uymadıŞuan yalnızca doğal şeyler kullanıyorum,uzun zamandır kullandığım bir maskeden bahsedeceğim ,ayva çekirdeği maskesi; Bir ayvanin çekirdeklerini bardağa koyup üzerine çok hafif geçecek kadar doğal gül suyu koyuyorum sonra dolapta 1 gün kadar bekletiyorum zaten jel kivamina geliyor ama jel koyu kıvamda olursa daha iyi olur buna dikkat edin. Gece yatmadan önce tüm yüzüme sürüyorum hemen kuruyor zaten ve geriyor yüzü.Bu şekilde uyuyorum sabah yikadiğimda yüzüm parlak canlı ve pürüzsuz oluyor sivilce varsa kurutuyor sivilce lekelerini tamamen geçirmesede rengini açıyor baya faydasını gördüm ben tüylenme felan da olmadı çok şükür,herkese kesinlikle tavsiye ederim sonuçta doğallıktan zarar gelmez...

X