Azerbaycan Bakü’de iyi bir kadın doğum önerisi olan var mı?

Amacım rencide edip kırmak değildi sadece gördüğüm muamelerden dolayı üzüldüm. Hayal kırıklığına uğradığım için sitem ediyorum. Ama çok nazik insanlar olduğunuz için dört taraftan saldırıya geçtiniz burdan bile anlaşılıyor yazdığım yazıda ne kadar haklı olduğum :)) mesela türkiyede düşünce özgürlüğü denen birşey vardır. Umarım ülkenizede 20 yıl içerisinde gelir 🥰
Gordugum kadariyla bu konuda benden baska bizim milleti savunanlar hepsi turkiye turku.Yani kendi memleketinizin insanlari.Fikrinde serbestsin tabii ki,ama yanlis oldugun yerleri duzeltmeye calisiyorum.3-5 adama gore bu kadar milleti kotuluyemezsiniz.Cakkalsiz mese olmaz,her ulkenin milletinin iyisi de var,kotusu de.Hamile oldugunuzdan gerilmeyelim daha fazla.Iyi sanslar size.Umarim bundan sonra daga iyi insanlarla karsilasirsiniz ve milletimiz hakkimda fikirleriniz degisir🤲🏻🥰

Zorla tutuluyorum gelinde beni kurtarın :)) Benim için ölüyorlar egomu tatmin ediyorum şuan zevkten dört köşeyim 😃
VAllaha vatanımı kötüleyen için kılımı bile oyanatmam Azerbaycana muhtaç olursun inşAllah bi gün kendi samimiyetsizliğini bizlere bulaştırma kabaymışız sana ne kardeşim Türkiyeyi kötülemek için söylemiyorum ikisi de benim vatanım ben çifte vatandaşım 10 seneden fazla baküde oturdum burda olan çocuk istismarı cinayeti kadına şiddet orda binde bir oluyo o insanlar mı samimiyetsiz kaba ben size bişey demiyorum

VAllaha vatanımı kötüleyen için kılımı bile oyanatmam Azerbaycana muhtaç olursun inşAllah bi gün kendi samimiyetsizliğini bizlere bulaştırma kabaymışız sana ne kardeşim Türkiyeyi kötülemek için söylemiyorum ikisi de benim vatanım ben çifte vatandaşım 10 seneden fazla baküde oturdum burda olan çocuk istismarı cinayeti kadına şiddet orda binde bir oluyo o insanlar mı samimiyetsiz kaba ben size bişey demiyorum
Ok 😄

X