Bakımlı Kadın Olmanın Püf Noktaları

Kızlar merhabalar saçıma kına yapmak istiyorum ama yapan memnun kalan kalmayan var mı? Saçımda tek tük beyazlar çıktı ama boyatıp da yıpratmak istemiyorum o yüzden dün organik saç boyası tarifine denk geldim bi sitede kınayla yapılıyormuş siz ne dersiniz?
Bi de saç uzatmak için sinameki kürünü yapanlarınız oldu mu aranızda?
ben kina çok yaktim ..
cokda memnunum ..
yakmayi bildikten sonra..
birde boya saçi yipratiyor mu ya..
ben yeni boyattim sacimi..

ben kina çok yaktim ..
cokda memnunum ..
yakmayi bildikten sonra..
birde boya saçi yipratiyor mu ya..
ben yeni boyattim sacimi..
benim saçlarım çok hassas sanırım
en ufacık işlemde hemen yıpranıyor
hele boya :KK17:
deli gibi boyatmak istiyorum ama aynı zamanda uzatmak istediğim için ve boyatırsam çok yıpranacağı ve kestirmek zorunda kalacağım için boyatamıyorum
ama herkes de böyle olmuyor aksine bazılarının sürekli boya yapmasına rağmen upuzun ve sağlıklı saçları olabiliyor

dün cosmedin yüz yıkama jeli filan vardı onu bitirmeye çalısıyordum ve bitirdim :KK70:
gözeneklerim cok geniş ve kızarıklarım vardı buzun sürünce gözenekler kayboldu ama kızarıklar kaldı ya
kızarıklar için tavsiyeniz var mı?
acnecinamide'ye başlıcam <3

dün cosmedin yüz yıkama jeli filan vardı onu bitirmeye çalısıyordum ve bitirdim :KK70:
gözeneklerim cok geniş ve kızarıklarım vardı buzun sürünce gözenekler kayboldu ama kızarıklar kaldı ya
Gözenekleri kalıcımı küçültüyor yoksa kısa süreli olarak mi ?

Reklam yapmak gibi olmasın da LR nin dermaintens diye bir ürünü var. Bir araştrıın bakın derim bu tür kızarıklık çatlaklar için

Ne zamandır uğramıyordum şöyle bir bakayım dedim meğer sadece 2 sayfa eksiğim varmış burada çok güzel paylaşım yapılıyordu ya :) Mesajımı görenler neler yapıyorsunuz bakım için sonbahar da geldi çattı kışa hazırlık olarak neler yapalım ne edelim :)

Hamama gidip bi guzel sauna, kese, masaj, cilt bakimi, ayak bakimi en ideal kis bakim hazirligi bence, sonra kuafore gidip saclarin kiriklarindan aldirmak, manikur yaptirmak, arkasindan da misss gibi bi kahve, tabii hamam cikisi vucut kremi surmeyi unutmamak da lazim :anneadayı:

Hamama gidip bi guzel sauna, kese, masaj, cilt bakimi, ayak bakimi en ideal kis bakim hazirligi bence, sonra kuafore gidip saclarin kiriklarindan aldirmak, manikur yaptirmak, arkasindan da misss gibi bi kahve, tabii hamam cikisi vucut kremi surmeyi unutmamak da lazim :anneadayı:
Oh mis valla daha okurken rahatladım enerji doldumq

Benimde bunlara çok ihtiyacım var.Okurken bile yaptırmış gibi huzur doldum.

Canım sitede hayvan deneyleri konusunu takip ediyorum . Kozmetik bölümünde sabitlendi bugün konu . Birde doğal ürünlerle ilgili bir topik var . istersen linkini atarım . Biraz onlardan , biraz senden öğrendiğim ürünlerden ihtiyacım olanları bulup almaya çalışıyorum .
Öncelikle markayı buav ın sitesinden kontrol ediyorum . Buav logolu alternatif bulamazsam o zaman en azından deney yapmadığını yazan , içerik olarakta fazla kimyasal barındırmayan ürünleri tercih etmeye çalışıyorum .

Ben çoğunlukla netten alıyorum . Çok güzel indirimler oluyor , çok uyguna geliyor .
Şu anda elimde olan markalar ( deney yapmadığı dönemde aldığım fakat şu anda deney yapan markaları yazmıyorum tabii )

Everyday minerals , jane iredale , aubrey organics , bitki sandığı ürünleri , defne nuka , naturalive , queen helene , marks&spancer
Gratislerdeki wet n wild ve essence markalarının ürünleri de fiyatlarına göre gayet başarılı bence .
Oje olarak gabrini .

Jasön marka cf , içeriği çok güzel ve çok memnun kalınan ama fiyatlı bir marka . Ben denemedim , bakalım .

Benefit i bilmiyorum ama dermologica cf değil diye biliyorum canım .
Türkiye pazarından çıkıyorlarmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
X