Balayı için gidip pişman olduğum Ayvalık da bir otel!!! (Etap Altınel)

harenylmz2015

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2015
45
14
35
İşletme kötülemek vicdanımı rahatsız ediyor ama benim gibi gidip başkalarınında sıkıntı yaşamaması için otel hakkında objektif bilgiler vermek istedim. Biz resimlere aldanıp internetten ayarlamıştık özellikle havuzuna aldandım :) Ayvalık ın en güzel plajı sarımsaklı ve aklınız varsa oraya yakın bi otel bakın. Etap Altın El tuzla mevkinde kalıyormuş sarımsaklıya uzak hatta iki dolmuş değiştirmeniz gerekiyor. Otelin tam karşısında deniz var ama denize girme durumu yok zaten kocaman anayol geçiyor tel geçiyor yol kenarında ve denize yakın ama denize ulaşmak zor. :) deniçe ulaşsan da bu sefer deniz girilecek değil kanalizasyon suyu geliyormuş :cry: yani otelinn yakınında deniz var ama girilme ihtimali yok önce bunu söyleyeyim..

Biz Ayvalık a ilk geldiğimiz gün sabah oteli bulmak için oteli telefonla arıyoruz telefona cevap veren yok o_O koskoca resort güya.... sonra telefonu açtılar bu kez soru soruyoruz suratımıza telefon kapandı. oteli insanlara sorarak kendimiz bulduk.

Otele geldik ve şöyle ilk gelince hoşuma gitti dışarıdan gene iyi görünüyor havuzu falan. telefon çekmiyor otel de. wifi si var güya ama çekmiyor. odası çok kötü.. tv küçük siyah tüplü ve cosmos marka:oops: odalar karanlık mobilyaları çok çok eski. banyosu kötü duşa kabini yok duş perdesi var:KK34:

yemekler sinekli... et türü yiyecekleri aşçı eli ile koyuyor fazla alma der gibi... kahvaltı çeşitleri çok az. bar ı çok kötü pet bardak ile veriyor... sınırsız içecek diyor ama meyvesuyaları tenk gibi .. kola şurup gibi... kek saati diyor marketlerde satılan eti keklerden dilim dilim kesmişler kuru bayat:KK14:

tek güzel görünen kaydıraklı havuzu ama tuzla mevki epey serin ve soğuk havuza girmek işkence gibi..:KK43:

ne denizi var ne havuzu girilecek şekilde. telefon çekmiyo odada hiç çekmiyor otelin bahçesinde az uz çekiyor.:KK14: internet çekmiyor. odada tv kötü. ayvalık merkeze uzak. sarımsaklı ya uzak .. ısssız bi yerde otel hani gece çıkıp vakitp geçirecek bir şey yok. animasyon eğlence göremedim... o_O Evimizde dursak daha rahatımız yerinde olurdu:KK14: Bi de balayımızdı... Mahvoldu.... 1 gün kalıp hemen çıkış yaptık... hemen sarımsaklıya gittik. ayvalık sarımsaklı plajı güzel çünkü.. orada bi otel bulalım dedik. gözümüzle görelim dedik. sonra baktık ki ayvalıkta öyle antalya kemerde ki gibi güzel oteller yok malesef.. :KK14: gene de bizim etap altınel den daha iyi otellerdir sarımsaklı da ki oteller emin olun. biz oda kahvaltı bir otel ayarladık olcay otel. odası güzeldi. hatta herşey dahil otelleri hep gezdik odalara baktık en güzel olcay otelin odası vardı yeni ve temiz. tv falan plazma ama oda kahvaltı. bizde dışarda yer içeriz dedik aynıya geliyor yeter ki oda güzel olsun dedik. etap altınel den sonra güzel odaya hasret kaldık:KK48: demem o ki etap altınel den uzak durun kızlar ben ettim siz etmeyin:KK70:

X