Balayında dayak yedim

Sorun çıkardı. En son beni dolandırdınız, donuma kadar aldınız diye kapımıza dayandı😅tüm altınları, tazminat istesem ne yapardı acaba
Rezil herif ya

Ya konu sahibi, senin elinde bu adamın ailene gönderdiği ses kayıtları vardı bu bir. İkincisi hastalık sonrası böyle sinirl, atarlı giderli biri oldu demiştin. Çevrenizdekiler bu adamın bu halini bilip şahit olabilirlerdi. Ek olarak altınları alman tamamen hakkın. Kapınıza dayanınca aarasaydın polisi çağırıp uzaklaştırma aldırsaydın.

Ayril ve asla acaba..? ile baslayan cümleler kurma kendine. Yoksa ismini 3. sayfalarda göreceğiz. Belli ki ofke kontrolu hiç yok. Istemedigi seyleri yaptığına da eminim cunku oyle olmasa ailene ses kaydi atacak kadar suurunu kaybetmez, o kozu vermezdi. Ofkelenince mantigi tamamen devre disi kaliyor belli ki. Onun adina da üzüldüm ancak siz kimsenin stres topu degilsiniz. Onun psikolojik sorunlarının sonuclarina katlanmak zorunda degilsiniz. Ayrilin

Bizdeki anaclik merhamet sanırım gözümüzü kör ediyor. Güzel geçirilen günler geleceğe dair umut besletiyor. Belki düzelir ...

Şimdiki ben olsaydım yaşadığım durumlar çok farklı olurdu. Bugün anneme yaşadıklarımı anlatirken kendime ofkeleniyordum nasıl bu kadar sindirildim diye. Çok aptalmisim , çok şans vermişim.

Mesela adam misafirliğe evlerine gittiğimiz kuzenimden kıskanıp, beni tenhada " evde seninle hesaplasacagiz!" diye tehdit ederken, kıskandığı kişiyle karşılıklı afiyetle yemeklerini yemiş , konuşup gülücükler sacmis , kuzenimle kucaklasip "sizi de bize bekleriz." diye iletişimde kalmaya ışık yakmış . Onun neşeli halleri , benim korkudan rengimin atması panik halim farkedilmis.

O evde beni koruyacak bir sürü insan varken onunla ortak konuta geri döndüm . Neden ? Gerçekten mantık yok. Beynim uyuşmuş sanki o zaman. Gece de oğlumla kucak kucaga uyurken basucumuza gelip gelip gitmiş beni bıçaklayıp zarar vermeyi düşünmüş .

Kimse kendimize verdigimiz zarar kadar , zarar veremiyor. Keşke demek için çok geç. Bu sebeple yolumuza bakmak lazım.
Yaa çok üzücü.. Şimdi ne durumdasınız?

Ya konu sahibi, senin elinde bu adamın ailene gönderdiği ses kayıtları vardı bu bir. İkincisi hastalık sonrası böyle sinirl, atarlı giderli biri oldu demiştin. Çevrenizdekiler bu adamın bu halini bilip şahit olabilirlerdi. Ek olarak altınları alman tamamen hakkın. Kapınıza dayanınca aarasaydın polisi çağırıp uzaklaştırma aldırsaydın.
Adam ruh hastası 2 3 yıl ben bunu boşamakla mı uğraşacağım. Tazminat ödememek için mal kaçıracak falan 3 4 yıl niye nikahında kalayım parası da batsın pulu da şükür ihtiyacımız yok. Bir an önce çıksın hayatımdan başka bir şey istemiyorum. Sen beni 6 günlük gelinken terk ettin falan diye suçluyor beni. Avukat bile şok oldu hala kendini haklı görüyor, kendimi savunurken yaptığım tırnak izleri için şikayetçi falan olacakmış komedi gibiydi. Tımarhanelik kıvama gelmiş idrak kabiliyeti hiç yok Allaha havale ettim

Son düzenleme:
Mental olarak çok iyiyim inanır mısınız. Sanki ondan ayrılalı 2 3 yıl olmuş gibi öyle bir hissizlik... Aklıma falan gelmiyor inanın protokolü atsam sen ne yapmışsın ya delirdin mi dersiniz (2 3 aylık kredi kartı borcuna kadar altınlardan istedi) hatta bana daha sevgiliykena aldığı kolyeye falan bile el koydu delirmiş gibiydi akıl sağlığı hiç yerinde değil benim parayla işim yok bir an önce boşansın yeter.

İkinci kere şans vermistim bir kızım var 3 yaşında . Karşı tarafı savcılığa şikayet etmistim çocukları gormek istemediği için. Çünkü oğlum artık her telefona koşuyordu. belki korkar 23 Nisan'da yanlız bırakmaz diye. Bu hareketim onu tetikledi ve biz dava acana kadar o bana dava açmış ve velayet 500 bin maddi 500 bin manevi tazminat istemiş ki şuan işsizim üzerime kayıtlı hiç bir şey yok.
Karsi dava açıp kendi adıma birşey talep etmeyeceğim. Çocukların velayeti nafaka eğitim desteği taleplerimiz sadece .

Kızım farkında değil olayların , oğlum özlemini dile getirdikce zorlaniyorum. Çok hareketli çocuklar yoruluyorum, özledim dedikçe daha çok açığı kapatmaya çalışıyorum .Bir de dilekçe oluştururken tekrar tekrar aynı konulari hatırlamak iyi gelmedi . Sabah ezaniyla anca uyuyabiliyorum. Dilekçe kısmı gecince toparlayacagim inşallah.

İkinci kere şans vermistim bir kızım var 3 yaşında . Karşı tarafı savcılığa şikayet etmistim çocukları gormek istemediği için. Çünkü oğlum artık her telefona koşuyordu. belki korkar 23 Nisan'da yanlız bırakmaz diye. Bu hareketim onu tetikledi ve biz dava acana kadar o bana dava açmış ve velayet 500 bin maddi 500 bin manevi tazminat istemiş ki şuan işsizim üzerime kayıtlı hiç bir şey yok.
Karsi dava açıp kendi adıma birşey talep etmeyeceğim. Çocukların velayeti nafaka eğitim desteği taleplerimiz sadece .

Kızım farkında değil olayların , oğlum özlemini dile getirdikce zorlaniyorum. Çok hareketli çocuklar yoruluyorum, özledim dedikçe daha çok açığı kapatmaya çalışıyorum .Bir de dilekçe oluştururken tekrar tekrar aynı konulari hatırlamak iyi gelmedi . Sabah ezaniyla anca uyuyabiliyorum. Dilekçe kısmı gecince toparlayacagim inşallah.

Salak adam. Tazminatlar karsi tarafi fakirlestirmeyecek duzeyde oluyor. Coluk cocuk annedeyken bide tazminat talep ediyor neyin kafasini yasiyosa. Beter olsun

Salak adam. Tazminatlar karsi tarafi fakirlestirmeyecek duzeyde oluyor. Coluk cocuk annedeyken bide tazminat talep ediyor neyin kafasini yasiyosa. Beter olsun
Amiiin . Rabbime havale ettim. Tek üzüldüğüm oğlum. 3 kere gördüğü kuzenime özlediğini soyleyince , kuzenim annemden gizli aramış . Sonuç aynı. Adamın kafası güzel pırıl pırıl. Kötü olan dava onun şehrinde olacak önce davrandığı için.

Bilgilendirmesi yoktur bence de e devlette dava sorgulama deyince bende gözüküyor inşallah o da görmüştür e devlet şifresini falan değiştirmiş kontrol edemedim 😉
Görmüştür emin olun. Tebligat ulaştıktan sonra da cevap verme süresi var kaçırmak istemeyecektir iftiralari sıralamak için .

Görmüştür emin olun. Tebligat ulaştıktan sonra da cevap verme süresi var kaçırmak istemeyecektir iftiralari sıralamak için .
Protokol imzaladık, anlaşmalı boşanacağız inşallah o noktaya getirmez. Getirirse o zaman tüm altınları ister üstüne de tazminat isterim. Zaten intihar eder herhalde o zaman 😅buna bile fenalık geçirip ev basıyor onda tımarhanelik olur herhalde

Protokol imzaladık, anlaşmalı boşanacağız inşallah o noktaya getirmez. Getirirse o zaman tüm altınları ister üstüne de tazminat isterim. Zaten intihar eder herhalde o zaman 😅buna bile fenalık geçirip ev basıyor onda tımarhanelik olur herhalde
Anladım . Hakkınızda en hayırlısı ne ise o olsun inşallah. 💐

X