Balık yağı kullanıyormusunuz mart anneleri

celibonnn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2009
273
25
ben balık yiyemediğimden dolayı bu ay balık yağı kullan dedi
herhangi bir marka vermedi doktorum
omega 3 bulunsun yeterli dedi
ancak piyasada o kadar ceşitli ürün varki aklım karıştı iyice

almalı ancak hangisini kullanmalı ancak hangi markayı

bilemedim
siz ne yapıyorsunuz kullanıyorsanız hangi ürünü kullanıyorsunuz

nette biraz bakındığımda

seven seas
carlson
solgar
now food
marincap special adları geciyor ancak bunlar nedir ne deiğildir hiç bilmiyorum

bir ark. da amway ın balık hapını kullanıyorum demişti. küçük balıklardan mı ne elde ediliyormuş daha iyiymiş vs dedi. ancak dediğim gibi neyi alacağımı bilmiyorum

eczacıya sormalısın onlar iki çeşitti biri daha iyiydi.
ben balık yiyorum şimdi ama ilk 3 ay yaza denk geldi balıkçımız kapalıydı. bir kere kullanayım dedim ateş bastı beni bıraktım.

ayrıca günde 2 ceviz -4 badem-2 fıstık-4 fındık ve yeşil salata günde 2 defa omega 3 kaynağı her gün yiyorum. haftada 2 kere balık ve 2 kere de balık çorbası içtiğim halde

ben balık yiyemediğimden dolayı bu ay balık yağı kullan dedi
herhangi bir marka vermedi doktorum
omega 3 bulunsun yeterli dedi
ancak piyasada o kadar ceşitli ürün varki aklım karıştı iyice

almalı ancak hangisini kullanmalı ancak hangi markayı

bilemedim
siz ne yapıyorsunuz kullanıyorsanız hangi ürünü kullanıyorsunuz

nette biraz bakındığımda

seven seas
carlson
solgar
now food
marincap special adları geciyor ancak bunlar nedir ne deiğildir hiç bilmiyorum

bir ark. da amway ın balık hapını kullanıyorum demişti. küçük balıklardan mı ne elde ediliyormuş daha iyiymiş vs dedi. ancak dediğim gibi neyi alacağımı bilmiyorum
ben eczacıyım doktorumun da tavsiyesiyle seven seas pulse omega 3 kullanıyorum.. amway gibi ürünlere hiç güvenmiyorum. ilk bebeğimde de onu kullanmıştım.. ayrıca hergün 1 yumurta 2 ceviz haftada 1 bazen 2 kez balık yiyorum

bugün bende iyi kötü yaptığm araştırma ve yorumlar sonucu
marincap special aldım
hoş başlamadım daha ama eve gidince başlarım diye düşündüm

içinde sadece omega 3 ün yoğun bulunması aklıma yattı benim
sabah akşam 1 er tane içerim diye düşündüm

Ben yaklaşık 4. Aydan bu yana balık yağ marincup kullanıyorum doktorum balık yiyor musun yemiyor musun diye de sormadı ben normalde balık yerdim severdim de ama malum hamilelikte biraz soğuyorsun internette balık yağı ile ilgili değişik yorumlar var bunları okuyunca 5. Ay kontrolümde doktoruma marincup dışında daha kaliteli özel alabileceğim önereceğiniz bir balık yağ varsa onu da alabilirim dedim senin kullandığın ilaç piyasadaki en iyi balık yağı hiç gerek yok dedi ben özellikle GNC ürünleri için sordum doktorum ben o ürünleri sağlıklı bulmuyorum çoğu tarım bakanlığı onaylı hiç sıcak bakma dedi doktorum bulunduğum şehirdeki en iyi profesörlerden biri ve ona çok güveniyorum paylaşmak istedim

bende balık tüketmediğim için balık hapı kullanıyorum
doktorum seven seas pulse omega 3 tavsiye etti onu kullanıyorum 6. aydan beri :KK9:

merhaba kızlar bende haftada 1 kere balık yiyiyorum.o da hamsi.bazı doktorlar somon balığı tavsiye ediyor.kimise de çok ağır omega 3 var yemeğin diyor.o yüzden en iyisi hamsi:KK56:
Ben doktorumun soylediği efa daily balık yağını günde 1 defa içiyorum

X