Bana bilgi verirmisiniz lütfen

zehra oder

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2024
6
1
27
Merhaba ben yeni katılıyorum buraya ve bir konuda bilgi almak istiyorum bu ay gebelik tedavisine başladım ve kloben kullandım bugün doktora gittiğimde 3 tane yumurtan var bu yüzden ilişki yasağı koymak zorundayım üçüz bebek olma ihtimali var dedi bu sorunla karşılaşan oldumu acaba ne yapmam gerekiyor adetime 15 gün var daha ve eğer istersen tekrar tedaviye gelebilirsin dedi üçüz olma ihtimali de var ama olmama ihtimali de var belki tek yumurta da kabul edebilir dedi ihtimallere kaldım yani sizce ilişkiye girip şansımı denemeli miyim lütfen bu konuda bana fikir verirmisiniz

Evet üçüz bebek olmaması için yasakladılar ama olmama ihtimali de var yani tekli bebek de olabilir dedi her ihtimale karşı

Hayır bir yok ama olası bir riske karşı erken doğum ölü doğum yada anne için riskli olacağından ötürü
Zaten ikiz üçüz olanlarda da çok duyuyoruz birinin kalbi durabiliyo gelişimi geri kaldığı için yani sonuç olarak hangisinin nasibi varsa o geliyo hayata

Buda bir ihtimal tabiki ama bu kadar ucuna gelmişken diğer ay yine aynı tedaviyi uygulayacak olması zaman kaybı gibi geliyor

Merhaba ben yeni katılıyorum buraya ve bir konuda bilgi almak istiyorum bu ay gebelik tedavisine başladım ve kloben kullandım bugün doktora gittiğimde 3 tane yumurtan var bu yüzden ilişki yasağı koymak zorundayım üçüz bebek olma ihtimali var dedi bu sorunla karşılaşan oldumu acaba ne yapmam gerekiyor adetime 15 gün var daha ve eğer istersen tekrar tedaviye gelebilirsin dedi üçüz olma ihtimali de var ama olmama ihtimali de var belki tek yumurta da kabul edebilir dedi ihtimallere kaldım yani sizce ilişkiye girip şansımı denemeli miyim lütfen bu konuda bana fikir verirmisiniz
Bu tarz tedavilerde 3 ve üzeri yumurta olunca doktor o ay için tedaviyi iptal ediyor. Benim doktorum da iki yumurtan gelişmiş 3 tane olsaydı tedaviyi bu ay iptal edecektik demişti. Hem bebeklerin gelişimi hem de anne için risk taşıdığı için tıbben istenmeyen bir durum ve tedaviyle bu şekilde olduğunda size ya da bebeklere bir şey olması durumunda uyarmadığı ve tedaviyi iptal etmediği için doktora karşı dava vs açma hakkınız olduğunu için tedaviyi hiç riske atmıyorlar. Doğal yollarla olursa bile risk durumunda bir tane bebeği alabiliyorlar en az gelişmiş olanını

X