Başbakan Erdoğan: Yazıklar olsun senin profluğuna

İhsanoglunu istiklal marsi dizelerini bakarak okudu satir satir. Ezbere bildigini sanmiyorum. Ve henuz bir aciklama da gelmedi. İstiklal marsini bilmeyen bir cumhurbaskani olabilir mi? Hoş andımızı da bir digeri kaldirdi...

Tamam Erdoğan birşey buldu ya tepinir üzerinde ya adamın İstiklal marşını bilmemek gibi bir durumu olabilir mi o dizeleri Çanakkale şehitleri için yazılmış herhalde demek istiyor devrik cümle olduğu için de herkes anlamak istediği gibi anlıyor İhsanoğlu'nu savunmak için demiyorum gerçekten bilmeyip demiş olsa tepkimi veririm ama tutup andımızı kaldıran 10.yıl marşı için gereksi diyen daha bir kere meydanlarda İstiklal marşı dizelerini ağzına almayan hatta söylenilen yerlerde milletvekilleri ayağa kalkmayan biri şimdi bunu laf yapıyor hayret tabii başka birşey bulamıyor ki yok karalayacağı hiçbirşey.

Demokratiklesme paketi adi altinda andımızı bile kaldirdilar. İhsanoglunun istiklal marsini bildigini sanmiyorum cunku baka baka okudu

Meral Akşener, Osman Pamukoglu varken bu herif niye c.baskanı adayı oldu ya.

Tayyıp bir acıgı buldu ya kullanırda kullanır sımdı

istiklal marşı'nı dahi bilmeyen cb adayı. düşünün bir muhalefet bir ülkenin milli marşı'nı dahi tenezzül edip öğrenmeyen bir cb adayı sunuyor benim aklım hafsalam almıyor cb adayı diyoruz, istiklal marşını bilmiyor diyoruz, istiklal marşının da, o makamın da bi onuru var. bizce var yani...

X