Bebe time erken gebelik sonradan silik çizgi

ebruyagz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2023
54
11
29
Kizlar merhaba dün bebe time kaset test yarım saat sonra silik çizgi oluşmuştu rengi de pembeydi bugün de erken gebelik testini yaptım birkaç saat sonra çizgi olustu ama emin olamadım kuruma çizgisi mi sizce. 43. Günüm ama düzensiz adet olduğundan En son ilişkiyi baz alirsam 14. Günüm sizce tekrarlamaliyim.

Eklentiler

• IMG_20240107_200439.jpg
    IMG_20240107_200439.jpg
    95,4 KB · Görüntüleme: 255
Tekrarlamayin bnce direk kan verin , once hamilelik kana bulaşır, net cevabi ordan alrsnz hakkinizda hayrlisi olsun 🌹

Canım teste çizginin üstüne su damlası gezdirin çizgi kaybolursa negatif yalancı çizgi oluyor geçmeSs gebeliktir

Canım gezdirdim aslında sarimtrak leke vardı su gezdirdim böyle kaldı ama dünkü kaset testte daha belirgin bir çizgi vardi

Yapmadım canım beklemek istedim. Henüz gelen giden yok. Ansızın ılık ılık bir şey geliyor gidiyorum tuvalete beyaz akıntı. O biraz umutlandırdı beni bakalim

Bugün kan testi vereceğim canım yarın çıkar sonuçlar muhtemelen. Henüz bir şey olmadı aynı durumdayim

Kizlar merhaba dün bebe time kaset test yarım saat sonra silik çizgi oluşmuştu rengi de pembeydi bugün de erken gebelik testini yaptım birkaç saat sonra çizgi olustu ama emin olamadım kuruma çizgisi mi sizce. 43. Günüm ama düzensiz adet olduğundan En son ilişkiyi baz alirsam 14. Günüm sizce tekrarlamaliyim.
5 dakikada cıkan sonuclari dikkate alin sonradan pozitife dönisur ama yalancidir

Cevapları simdi gordum. Hayirlisi olsun.

X