Bebe time gebelik testi bakar mısınız

dunya1923

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2024
3
0
36
bu ay adetim üç gün önceden pas gibi kahverengi leke gibi geldi armatdi ve devaninda pembe olarak ara ara üç gün sürdü, aradan beş gün geçti bugün test aldım ilk on es dk görünurde bişey yok birbucuk iki saat sonra baktığımda bu şekildeydi, ne dersiniz iki tane yaptım ikincisi de aynı şekilde, saatler sonra pembelesme olur mu
IMG_20240123_175319.jpg

bu ay adetim üç gün önceden pas gibi kahverengi leke gibi geldi armatdi ve devaninda pembe olarak ara ara üç gün sürdü, aradan beş gün geçti bugün test aldım ilk on es dk görünurde bişey yok birbucuk iki saat sonra baktığımda bu şekildeydi, ne dersiniz iki tane yaptım ikincisi de aynı şekilde, saatler sonra pembelesme olur muEki Görüntüle 3374839
Test bozuk canım tekrar yap ama 3 damla damlat fazla damlatmışsın

beş altı damla diyordu öyle de damlattim ilk görünüm bu, sonra yukardaki gibi olmuş
Yok maalesef test bozuk. Zaten ilk beş dkda bakmanız gerekiyor sonuca. Kuruduktan sonraki sonuc geçerli olmuyor. Eczaneden yenisini isteyebilirsiniz bozuk çıktı diyin. Sabah idrarıyla yapın daha doğru çıkar

Yok maalesef test bozuk. Zaten ilk beş dkda bakmanız gerekiyor sonuca. Kuruduktan sonraki sonuc geçerli olmuyor. Eczaneden yenisini isteyebilirsiniz bozuk çıktı diyin. Sabah idrarıyla yapın daha doğru çıkar
teşekkür ederim bozuk olduğunu oluşan görüntü sebebiyle diyorsunuz değil mi benim de bildiğim kadarıyla aradan saatler de geçse kuruma izi falan olur ama böyle bozuk bı görüntü olmaz

teşekkür ederim bozuk olduğunu oluşan görüntü sebebiyle diyorsunuz değil mi benim de bildiğim kadarıyla aradan saatler de geçse kuruma izi falan olur ama böyle bozuk bı görüntü olmaz
Evet oluşan buğulu çizgi yüzünden. Dediginiz gibi ama yine de testin açıklamasında yazana göre diyorum ben, yoksa çizgi zaten çıkıcaksa hemen çıkıyor zaman geçmesi farketmiyor. 😊

X