Bebeğim ağlarken nefesi kesilip morarıyor

gultug

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Mart 2024
32
17
24
Merhaba 3 aylık bebeğim var doğduğundan beri çok ağladığı durumlarda (aşı, uykusuzluk, gaz vs) ağzı açık şekilde nefesi kesilip morarıyor. (Katılma nöbeti dedikleri durum gibi) Çok korkuyorum ve direk arabaya binip dolaşarak sakinleştiriyoruz. İlk olduğunda doktora gittik doktor hiçbişey yapmadan bekleyin dedi ama bu süre giderek uzuyor ve bişey yapmadan bekleyemiyorum bu hafta kardiyolojiden randevu aldım aynı durumu yaşayan var mı yorumlarınızı bekliyorum 😞

Merhaba 3 aylık bebeğim var doğduğundan beri çok ağladığı durumlarda (aşı, uykusuzluk, gaz vs) ağzı açık şekilde nefesi kesilip morarıyor. (Katılma nöbeti dedikleri durum gibi) Çok korkuyorum ve direk arabaya binip dolaşarak sakinleştiriyoruz. İlk olduğunda doktora gittik doktor hiçbişey yapmadan bekleyin dedi ama bu süre giderek uzuyor ve bişey yapmadan bekleyemiyorum bu hafta kardiyolojiden randevu aldım aynı durumu yaşayan var mı yorumlarınızı bekliyorum 😞
Merhaba kalbinde birden fazla üfürüm olabılır dıye dusundum ben
Oyle durumlarda bunlar yasanıyor
Bızim ufaklıkta da vardı
Gecen bı sey endıse duymayın

Benimki de 3-4 saniye ağlayıp öksürmeye başlıyor uzun süre ağlayamıyor 9 gün sonra 3 aylık olacak ay sonu 3 ay kontrolünde sorucam doktora

Merhaba kalbinde birden fazla üfürüm olabılır dıye dusundum ben
Oyle durumlarda bunlar yasanıyor
Bızim ufaklıkta da vardı
Steteskopla bakıldığında yok dediler ama kardiyolojiye gidicez yine de
Geçmiş oldun ne zaman geçti peki

Benimki de 3-4 saniye ağlayıp öksürmeye başlıyor uzun süre ağlayamıyor 9 gün sonra 3 aylık olacak ay sonu 3 ay kontrolünde sorucam doktora

Benim bebeğim de 10 gün sonra 3 aylık oluyor ben de sorucam buraya da yazarım farklı görüşler almış oluruz ♥️

X