Bebeğim ayak parmaklarından bir tanesi eksik olarak doğdu, aynı durumu yaşayan oldumu nasıl bir yol izlediniz?

eymen0606

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2024
15
2
23
hanımlar meraba 45 gün önce sezeryanla doğum yaptım bebeğimin ayak parmagının birinin eksik olarak dünyaya geldiğini söylediler dünyam başıma yıkıldı işte o gün korkmaya başladım aklımda binlerce soru yanıtını bilmediğim doğumdan bi kaç gün sonra ortapediye götürdük film falan çektiler ayak parmagı olmadıgı için kemigide yokmuş birde biraz eğrilik varmiş ayagında doktor şimdilik bişey yapamayız çok küçük dedi belki biraz büyüyünce düzelir düzelmezse 9.ayds bir tedavi uygularız şimdilik birşey yapamıyıcaklarını söyledi 2.ayda kalça ultrasyonuna mutlaka görünmemizi ondan sonra 3 ayda bir takip edileceğini söyledi sorum şu ki aynı durumu yaşayan oldumu nasıl bir yol izlediniz çok kötüyüm aklımda binlerce soru alıp veriyorum bilenler yazsın lütfen

Evet daha çok küçük. Allah sağlık versin şuanlık kötü düşünmeyin belki ileride düzelir. Ama düzenli kontrollerini aksatmayın bebişin. Geçmiş olsun. Bizimde kalça ultrasonunda ufak bir sorun görülmüştü. Doktor bir ay sonra yeniden istedi bir sıkıntı çıkmadı çok şükür

Evet daha çok küçük. Allah sağlık versin şuanlık kötü düşünmeyin belki ileride düzelir. Ama düzenli kontrollerini aksatmayın bebişin. Geçmiş olsun. Bizimde kalça ultrasonunda ufak bir sorun görülmüştü. Doktor bir ay sonra yeniden istedi bir sıkıntı çıkmadı çok şükür
İnşallah öyle olur çok saolun

merhaba benim arkadaşım benden büyük aslında abla diyebilirim doğum yapmıştı ve el baş parmağında iki parmak vardı hiç bir sağlık sorunu yok zehir gibi maşallah oğlu ve belli yaşa gelince doktoru ameliyat etti parmağını bir sorun yok benzeri bir durum olduğundan örnek vermek istedim geçmiş olsun 💐

merhaba benim arkadaşım benden büyük aslında abla diyebilirim doğum yapmıştı ve el baş parmağında iki parmak vardı hiç bir sağlık sorunu yok zehir gibi maşallah oğlu ve belli yaşa gelince doktoru ameliyat etti parmağını bir sorun yok benzeri bir durum olduğundan örnek vermek istedim geçmiş olsun 💐
Çok saolun teşekkürler

X