Bebegim saglikli mi duser mi

Emcrn mknf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2020
21
1
29
Gunaydin arkadaslar benim son adet tarihim 1 aralikti kan degerlerim sirasiyla yaziyorum
28 aralik 2.28
1 aralik 43.6
4 aralik 168.1
9 aralik 712 begun 7+0 haftalik olmam lazim gecen hafta 6+0 doktora gittigimizde kese vardi yolk kesesi vardi ama bebek yoktu haftaya kalp atisi duyariz dedi doktor bu hafta gittgimizde bebek vardi 6+4 gorundu gelisimi kalp atisi vardi ama derinden zayf doktor takip etmemiz lazim haftaya tekrar gelin dedi yavas ilerliyoruz dedi sizce sikintili mi normal mi bnzer seyler yasayan var mi bu bebegim duser mi

5 haftalik ken gittigimde degerim 712 di alttan muayene ile kese gorunmustu bi hafta sonra gittigimde 6 +0 yolk kesesi vardi bebek yoktu bugun tam 7+0 kalp atisi rahat gorunuo ama derinden gelio dedi gelisim 6+4 cikti endiseleneyim mi yoksa normal mi videoyu koydum muayene ulrason videosu vardi ama galiba yuklenmio

5 haftalik ken gittigimde degerim 712 di alttan muayene ile kese gorunmustu bi hafta sonra gittigimde 6 +0 yolk kesesi vardi bebek yoktu bugun tam 7+0 kalp atisi rahat gorunuo ama derinden gelio dedi gelisim 6+4 cikti endiseleneyim mi yoksa normal mi videoyu koydum muayene ulrason videosu vardi ama galiba yuklenmio
Polikşstik over falan var mı geç döllenmeolma şhtimali olabilir

X