Bebeğim su yuttu

birdu

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mart 2024
8
1
22
Kızlar selam dört aylık bebeğim var banyo yaptırırken su ve köpük yuttu komple nefes alamama durumu olmadı ama kesik kesik nefes aldı hemen acile götürdüm kan tahlili ve röntgeni temiz çıktı uzman doktor da iyi görünüyor gözlem altında tut dedi ama Allah korusun internetten araştırdığımda beyin oksijensiz kaldığın da bazı oluşan durumları okudum çok korktum Allah'ım korusun Allah'ım esirgesin böyle bi durum başına gelen oldu mu sizce kötü bişey olur mu Allah'ım herkese şifa versin kızlar acil cevap bekliyorum

Bebekler ağızdan nefes almayı çok sonra öğreniyorlar burunlarının tıkanmaması lazım. Banyo yaptırırken çok dikkat edin. Doktor iyi dediyse iyidir

Nefes alamama durumu olmadiysa beyin nasil oksijensiz kalsin ki? Su yutup nefessiz kalmadı diyorsunuz, tahlilleri de temiz çıkmış, endişelenmeyin sakince gözlem yapın sadece.
Ben bir şey olacağını hiç sanmıyorum keza benim çocuklarım bebekken baya suyunu yalayıp yutarlardı suyu dökerken.

Korkmayın ne olcak o kadar şeyden röntgen bile gereksiz radyasyon olmuş. Bu kadarla bir şey olsa piyasada adam kalmazdı yıkarken file kullanın küvete daldırmayın çocuğu

Kızlar selam dört aylık bebeğim var banyo yaptırırken su ve köpük yuttu komple nefes alamama durumu olmadı ama kesik kesik nefes aldı hemen acile götürdüm kan tahlili ve röntgeni temiz çıktı uzman doktor da iyi görünüyor gözlem altında tut dedi ama Allah korusun internetten araştırdığımda beyin oksijensiz kaldığın da bazı oluşan durumları okudum çok korktum Allah'ım korusun Allah'ım esirgesin böyle bi durum başına gelen oldu mu sizce kötü bişey olur mu Allah'ım herkese şifa versin kızlar acil cevap bekliyorum
Geçmiş olsun dr sorun yok dediyse içinizi ferah tutun birşeycik olmamıştır. Banyo şapkası var bundan alabilirsiniz
1000080226.jpg

Kuzum sütünle de boğulabilirdi. Öyle düşün. Olur arada öyle şeyler. Benimki de daha 3 aylık ama ara ara sütün tazyikli gelmesinden yaşıyorum bu durumu ben de. Oluyor, olur, olacak, normaldir. Evham yapma kendine. Bir şeyi yokmuş çok şükür. İlla altında bir hastalık bir sıkıntı arama

Nefes alamama durumu olmadı ama çok kesik kesik zorlanarak nefes almaya çalıştı diyelim çok korktum ve böyle ihtimaller aklıma geliyor ne yazık ki

Kuzum sütünle de boğulabilirdi. Öyle düşün. Olur arada öyle şeyler. Benimki de daha 3 aylık ama ara ara sütün tazyikli gelmesinden yaşıyorum bu durumu ben de. Oluyor, olur, olacak, normaldir. Evham yapma kendine. Bir şeyi yokmuş çok şükür. İlla altında bir hastalık bir sıkıntı arama
İki üç dakika sürdü bu kesik kesik zorlanarak nefes alma durumu biraz uzun sürdüğü için endişelendim

İki üç dakika sürdü bu kesik kesik zorlanarak nefes alma durumu biraz uzun sürdüğü için endişelendim
Tamamen nefesi kesilmemiş ya çok şükür. Kesik kesik de alsa o anlık ona yetmiştir. Yüreğini ferah tut. Böyle böyle büyüyecekler☺️

X