Bebeğimde inek sütü alerjisi

buglemhuma

Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2022
80
35
28
İyi günler hanımlar ,
3 aylık bebeğim var . Bir hafta önce evde mayalamış olduğum yoğurttan yediğim zaman bebeğimin büyük tuvaletinde kanlı mukus ve kan gördüm doktoruma hemen yazdım süt alerjisi dedi diyet verdi bi deneyelim dedi olmadı test yapıcaz dedi . Gerçekten inek sütünü kestim bişey olmadı daha da.
Fakat aklıma şu takıldı hazır aldığım yoğurt , süt tükettiğim zaman bir sorun yaşamıyorum.
1 aylıkken de ilk defa annemin memleketten getirdiği yoğurttan yemiştim kızımın her şeyi kabardı doktor o zaman da süt alerjisi olabilir dedi sma mukuslu gaita ve kan olmadığı için kesin bişi diyemedi.
Böyle bişi yaşayan var mı aranızda ?

Bizdede vardi alerji 5 6 ay diyet yapmak zorunda kaldim. Bizim kakada kan yoktu mukus vardi ve sut urunu tuketsem cocuk cildiriyodu durmuyodu gaz sancisi gibi ayaklarini cekip kivraniyodu. Cok sukur 8.aydan sonra alerji gecti suan 11 aylik yogurt peynir hepsini yiyebiliyor

Bizdede vardi alerji 5 6 ay diyet yapmak zorunda kaldim. Bizim kakada kan yoktu mukus vardi ve sut urunu tuketsem cocuk cildiriyodu durmuyodu gaz sancisi gibi ayaklarini cekip kivraniyodu. Cok sukur 8.aydan sonra alerji gecti suan 11 aylik yogurt peynir hepsini yiyebiliyor
Peki hazır süt yoğurttta mı tüketmiyordun , ben denedim bişi olmuyor hazır gıdadan .
Bir de benim kızım da mukuslu kandan başka bi belirti yok. Tabi her çocuğun şikayeti farklıdır

Peki hazır süt yoğurttta mı tüketmiyordun , ben denedim bişi olmuyor hazır gıdadan .
Bir de benim kızım da mukuslu kandan başka bi belirti yok. Tabi her çocuğun şikayeti farklıdır
Hic bir sekilde sut ve sut urunu iceren bisey yemedim paketli gidalarin icinde sut tozu peynir alti suyu olanlar dahil yasakti

X