Bebeğimi neyin içinde taşımalıyım?

Bana link atar mısınız trendyolda çok çeşit var
Dediğim gibi benim kullandığım ürünün markasını hatırlamıyorum ama aşağıdaki görselin aynısıydı.

Eklentiler

• Screenshot_20231108-124935.png
    Screenshot_20231108-124935.png
    214,4 KB · Görüntüleme: 21
Dediğim gibi benim kullandığım ürünün markasını hatırlamıyorum ama aşağıdaki görselin aynısıydı.

Ee bunu kendiniz baglayabildinizmi kolaymi yani

Bence şuan kanguru için doğru değil kafasını tutmaya başladıktan sonra koyabilirsiniz puset bence en güvenilir bebek arabasinin puseti yok muydu
Merhaba arkadaşlar bebeğim 45 günlük uygun kanguru bulamadım annem almis ama içinde poposu destekleniyor fakat kafası yana kayiyor omurgasida hafif dik duruyor zaten kafası tutmuyor bu aylarda biliyorsunuz arabada portbebede de olmadı ondada kayıyor aşağı doğru çok hareketli çünkü bana link atar mısınız rica etsem sipariş verip alayim ilk bebek birde tecrubesizim disardada herkes yorum yapıyor bunun içinde sağlıklı mi vs bilmemek değil de ogrenmemek ayıp değil mi fakat ne alacağımızi da solemiyorlar iyice sinirlerim bozuldu 1 buçuk aydır kanguruda taşınıyor daha çok kalça ultrason cektirmedik henş

Sling yeni doğan için en kullanışlı olanı ilk 4 ay sling ile koyun koyuna mis kokusuyla yaşadık çok güzeldi özlemişim 🥰
4 aydan sonrasında kanguruya geçmiştik.
Sling ve kanguru evde de dışarda da en sevdiğim taşıma şekilleriydi çok severek takardım.
Bunda dikkat etmemiz gereken nedir peki. Bacaklar M şeklinde olması gerekiyor diyorlar. Siz hangi slingi kullanmıştınız

Bunda dikkat etmemiz gereken nedir peki. Bacaklar M şeklinde olması gerekiyor diyorlar. Siz hangi slingi kullanmıştınız
Valla uzun zaman oldu ben kullanalı olması gerekeni inanın unuttum ama yeni doğanda tavsiye edilen zaten sling diye biliyorum ben araştırın yine siz.
Benim kullandığım model aşağıda.

Eklentiler

• Screenshot_20231108-124935.png
    Screenshot_20231108-124935.png
    214,4 KB · Görüntüleme: 21
Kanguru 6.aydan itibaren oneriyorlar sling kullanabilirsiniz. Ama pusetli bebek arabalari var onlar en rahati ben joie marka almistim. Surekli kucakta tasimaniz omuz ve sirt agrisi yapabilir. Kanguru almistim ben ama hic sevmedi yani sevmeyebilirde boyle bi secenekte var.

X