Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları BEBEK ÇEYİZİ- BEŞİK,ARABA, PUSET..

Janna8

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2023
2
1
39
Merhaba kızlar. Sizden bir ricam olucak. Doğulacak oğlumuz için bebek çeyizi bakıyoruz. Beşik, araba, puset, ana kucağı gibi. Hangisi kaliteli ve uygun fiyata olur. Araba 1 tekermi, 2 tekerlimi ve s. sorular çıkıyor. Bir de az kuılanışlı, kaliteli 2 ci el de ala biliriz. Teşekkür

Merhaba kızlar. Sizden bir ricam olucak. Doğulacak oğlumuz için bebek çeyizi bakıyoruz. Beşik, araba, puset, ana kucağı gibi. Hangisi kaliteli ve uygun fiyata olur. Araba 1 tekermi, 2 tekerlimi ve s. sorular çıkıyor. Bir de az kuılanışlı, kaliteli 2 ci el de ala biliriz. Teşekkür
Beşiği park beşik almıştım yatak odası için salon için sepet beşik almıştım arabayı e bebek baby plus marka araba aldım gayet kalite ve sağlam çokta şık görünüyor pusetle set aldım zaten

Beşiği park, ahşap, anne yanı, sepet vb. Ne türde ve markada alırsanız alın içinde kullandığınız yatak önemli. Skolyozu önlemek için sünger kullanmalısınız ve reflü yatağı olmalı. Ben e bebek babyjem tummy ilk yatağım kullanıyorum. Sepet beşik içine bunu koyduk bir de odasında ahşap beşiği var onda da Yataş twiny yatak var.
Bebek arabasında çok iyi olmadığım için marka önermeyeceğim ama biz travel sistem aldık pusetini araba koltuğu olarak da kullanıyoruz iyi oluyor.
Ana kucağını arkadaşımızdan ödünç aldık elektrikli, joienin eski bir modeli ama iş görüyor.
Biberon Philips avent natural, emzik Philips avent air soft, sağım makinesi lansinoh, ıslak mendil sleepy yenidoğan, Bepanthol baby pişik önleyici, bestlak damla kesinlikle bunları tavsiye ederim

Kesinlikle bebek arabası kanz değil. Travel Sgo aldık, arabanın tekerlekleri gitmiyor. Yoksa bu tarz travel ve aynı zamanda kabin olmalı bence. Hafifi evet işe yarıyor ama çocuğu alıp gezdirip uyutayım falan diyorsanız travel alıp yatak gibi olan aparatını çoook kullanırsınız.

Yoyko her ürünü süper.
Babybjörn kurtarıcı. Elektrikli olmaması ve hafifliği avantaj.
Kitaplar alın. Doğar doğmaz okuyun, görseller gösterin. Yediği içtiği, yattığı yer kadar önemli.

Bezi stoklamayın.

X