Bebek kakasını yorumlayacak olan var mı

Nurrrrrrrrrrrrrrrr

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2023
4
0
29
Merhabalar öncelikle kusura bakmayın foto için ama paylaşmasam içim içimi yer. Bnm oğlum 4 aylık süt ve süt ürünleri kuruyemiş balık gibi bir sürü şeye alerjisi var en belirgin özelliği doğduğundan beri mukuslu kaka yapıyordu. Hiç kan görmedim. Bnde yaklaşık iki ay olacak diyetteyim emzirdiğim için diyetten sonra 10lardan 3-4 lere kadar kaka sayısı düştü son üç gündürde hiç kaka yapmadı. Dördüncü günde kaka yaptı kakası böyle sarı yeşil renkli ve jel gibi baya yoğun bide köpüklü böyle sanki nasıl tarif etsem mayalanmış gibi. İlk defa böyle kaka yaptı sizce neden böyle oldu yada çocuğu böyle kaka yapan var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar öncelikle kusura bakmayın foto için ama paylaşmasam içim içimi yer. Bnm oğlum 4 aylık süt ve süt ürünleri kuruyemiş balık gibi bir sürü şeye alerjisi var en belirgin özelliği doğduğundan beri mukuslu kaka yapıyordu. Hiç kan görmedim. Bnde yaklaşık iki ay olacak diyetteyim emzirdiğim için diyetten sonra 10lardan 3-4 lere kadar kaka sayısı düştü son üç gündürde hiç kaka yapmadı. Dördüncü günde kaka yaptı kakası böyle sarı yeşil renkli ve jel gibi baya yoğun bide köpüklü böyle sanki nasıl tarif etsem mayalanmış gibi. İlk defa böyle kaka yaptı sizce neden böyle oldu yada çocuğu böyle kaka yapan var mı ?
Merhaba b

Hanımlar herkese merhaba, 4 günlük bebeğimin bugünkü kakası bu şekilde oldu. Cahilim bu konularda ve açıkçası endişelendiriyor bu durum beni. Yardımcı olursanız sevinirim.

Kan yine alerjiden dolayı sanırım diyetteyseniz başka şeylerde alerji olabilir yediklerinizi gözden geçirin

Bebeğiniz bağırsak tepkili alerjik bir bebek 6. Ay ile yavaşca geriliyor bu durumlar. Kakada kan seviyesine gelmediği için orta seviyede diyeti yavaşca açarak bağırsakları alıştırabilirsiniz. Probiyotik kullanmayıda unutmayın

X