Bebek şaşılık

fearmannslihn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2023
8
2
31
Herkese merhaba..
Benım kızımda doğduğundan beri iki gözünden içe kayma vardı 5 aylıkken doktora götürdük gözünde doğuştan bozukluk ve iki gözündede içe kayma şaşılıgı ögrendık doktor gözlük ve 2 ay kapama verdi 1 yaşında suan birazda olsa düzelme var ama içe kaymalar hala devam ediyor biz dün tekrar kontrole gittik doktor kaslardan yada sinirden olduğu söylüyor bu kaymanın sinir olursa ameliyatla şaşılıgın düzelcegını ama kaslar olursa düzelmeyecegı söyledi annelerim benim gibi böyle bi hastalık yaşayan varmı nolur yazın ben Kocaeli’de oturuyorum doktor öneriniz varsada yazın çok üzgünüm yardım edin

Merhaba benim bebeğim 9 aylıkken ameliyat oldu. Tekrar olacak. Doktorlar ameliyat dediler hep. Gözleri biraz bozuktu düzeldi. Gözlük takmıyor. İlk ameliyatta büyük oranda düzelme sağlandı ama tekrar olması gerekiyor. Doktorun ismini özelden yazarım isterseniz. Bence farklı doktorlara da götürün. Sizinki de dogustan sanırım.

Merhaba benim bebeğim 9 aylıkken ameliyat oldu. Tekrar olacak. Doktorlar ameliyat dediler hep. Gözleri biraz bozuktu düzeldi. Gözlük takmıyor. İlk ameliyatta büyük oranda düzelme sağlandı ama tekrar olması gerekiyor. Doktorun ismini özelden yazarım isterseniz. Bence farklı doktorlara da götürün. Sizinki de dogustan sanırım.
Merhaba Suan kaç aylık hangi doktora götürüyorsunuz acaba

Ameliyat süreci nasıl ilerleri ağrısı çok oldumu

Benim kızımın öyle gözleri hep içe doğru bakıyo😔peki ameliyat sonrası ne oldu hemn odaya mı cıkartılar narkozdan nasıl uymadı
Ameliyat sonrası bir süre beni de ayılma odasına aldılar. Biraz sürdü uyanması ama herkeste öyle olmuyormus. Korktugum gibi olmadı hiçbir sey . Zaten öğleden sonra da taburcu olduk.

X