Beklenen dünyanın en tatlı misafiri acele edip bir ay erken geldi

duygum canım benim hayırlı uğurlu olsun yeğenin
bizim duygumuz demek hala oldu
senin şu anki halini sevincini çok iyi anlıyorum
ben ilk çocuk olunca haliyle kardeşlerim
benden önce yeğen sahibi oldular kızım ve oğlum olunca
3 yıl önce erkek kardeşimin kızı benim ilk göz ağrım meleğim halasının gülü ( nisam ) dünyaya geldi
senin yeğenin gibi gününden önce geldi,
onlar antalyada ben .k.maraştayım telefonu hiç kapatmadım ne oldu ne bitti
gelinimizin durumu ne ,bu arada ben o zaman yeni ameliyat olmuştum bu yüzden gidememiştim ,
yoksa koşar giderdim, anlayacağın kısacası ,meleği telefonda bekledim 2 . günü baktılar olmuyor sezeryanla aldılar, ben burada havalara zıplıyorum kardeşim orada ikimizde mutluluktan uçuyoruz,
çok güzel bir duygu hala olmak daha teyze olmadım sıra hayırlısı ile onada gelicek inşallah

duygum benim tekrar yeğenin hayırlı uğurlu olsun ,ailesine ,vatana ,millete ,hayırlı bir birey olur inşallah
ALLAHIM ailesi ile birlikte mutlu huzurlu sağlık sıhhat güzel uzun bir ömür nasip etsin inşallah ...

canım benım senınde yavrularına ve yıgenlerıne allah omurler ve ıyı gelecekler versın..
evet teyzede olucam benden kucuk bır kız kardesım var...
allah onun yavrusunuda gostersın....
tabıkı banada..evımızın kücügü kız kardesımdı...ama şimdi bır yumurcak var hayatımızda...
evet cok dogru hala olmak yada yıgen sahıbı olmak cok guzelmış...
allah bebek ısteyen herkese versın..

ohh maşallah yenı meleğınıze:nazar: allahım sağlıklı ömurler nasıp etsın analı babalı buyusun ıns
darısı sana gerçı sana kım bakar :nazar: ama dua et belkı kazayla olurkaydirigubbakcemile3
not: hıc sevınme hala olmak kolay deıl 3 kez hala oldum 2kez teyze off anam off:nazar:

gözün aydin canim....
allah anali babali büyütsün....
o kücük melegi size bagislasin...
senin gibi bir halasi oldugu icin cok sansli....
umarim hayati boyunca bütün güzellikler gelir onu bulur...

canım allah aen hayırlı ve en güzel en mutlu günlerini göstermeyi nasip etsin inşallah.hayırlı olsun canım darsıda sana olsun

Canım yaşı uzun olsun............
Allah analı babalı büyütsün........
Sağlıgı sıhatı iyi olsun

canım bebeşinizle en güzel günler sizin olsun..Allah analı babalı büyütsün,bende hamileyim darısı inş.bizim başımıza.sizin gibi inş.bizde kucağımıza alırız.

duygucum canim benim...simdi ogrendim
Allah anali babali buyutsun insallah
çok guzel bir haber bu
demek hala oldun ne guzel
Rabbim tum isteyenlere versin insallah
çok operim seni

hayırlı olsun Rabbim analı babalı büyütsün büyüsün büyük adam olsun nazarlardan korusun mevlam onuuu saf melekk o henüz... :emir_bebek: :nazar:

X