Bel ağrısı, Adale ve Mafsal ağrıları, Romatizmalı ağrıları

Ardayasbu

ARDA & ADA
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
2.850
75
arkadaşlar yaklaşık 2 aydır inanılmaz bel boyun ve bacak ağrılarım var. 3 gündür aşağıdaki kremi kullanıyorum.yavaş yavaş işe yaramaya başladı. tavsiye etmek istedim. tamamen bitkisel.

romalinaltinserigz3.gif

FAYDALARI:
Bel ağrısı, Adale ve Mafsal ağrıları, Romatizmalı ağrıları giderir, Boyun tutulması ve kulunçları çözer, Kas ve kemik ezilmelerinde etkilidir. Yara ve yanıklara da sürülebilir.

İÇİNDEKİLER:
Biberiye uçucu yağı, Limon uçucu yağı, Nane yağı, Mersin uçucu yağı, Defne tohumu yağı, Defne yaprak yağı, Okaliptüs yağı, Çam terebentin, Ardıç katranı, Gliserin, Vazelin, Çinko oksit, Mentol, Kafiru.

KULLANILIŞI:
Ağrıyan bölgeye masaj şeklinde tatbik edilir. Üzerine yün bir bez örtülür, günde 2-4 defa sürülebilir. Yanıklarda bir kaç dakika soğuk suda tutulduktan sonra krem kalınca sürülür ve üzeri açık bırakılır.

aktarlarda satılıyor fiyatı 10 ytl. bir arkadaşıma çok iyi geldi.ben de yeni başladım inanılmaz ağrılarım var ama bu kremden umutluyum.

slm,canım eşime söyleyeceğim ben bunu. o bu ağrılardan çok şikayetçi çünkü.içinde yağlar var, o açıdan ii ama yan etkisi olur mu dersin? yani hani alerji vb...

şu an ben herhangi bir yan etkiyle karşılaşmadım ama yine de dikkatli olmakta fayda var. her bünye aynı reaksiyonu göstermiyor.

X