Belirti olmaması

guzelanne56

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2023
57
16
22
6-7 aydır çocuk düşünüyorum regl duzensızlıgım vardı pcos dolayı kılo verdim geçen ay kendlıgınden duzenlı yumurtlama gördüm, beslenme ve spora devam ediyorum. Geçen ay soğan suyu bır günlüğüne ıctım akşamına regl oldum, bu ay 14 gun sabah akşam içtim 3-4 güne regl olmam lazım ama regl öncesi belirtim hıc yok normalde göğüs ağrısı yaşarım 7 gun önceden ama yok gebelık diye düşünmüyorum ilk gebelıgımde göğüs ağrım adete 5-6 gun kala başlamıştı. İki sorum olacak
1) soğan suyu ıcılen ay adet oncesı belirtileri yok eder mı?
2) ilk gebelikte adet öncesi belırtı yasayıp( göğüs ağrısı) ikinci gebelikte ne regl belırtısı ne hamılelık belırtısı yaşamama gibi bı durum olabılır mı?

6-7 aydır çocuk düşünüyorum regl duzensızlıgım vardı pcos dolayı kılo verdim geçen ay kendlıgınden duzenlı yumurtlama gördüm, beslenme ve spora devam ediyorum. Geçen ay soğan suyu bır günlüğüne ıctım akşamına regl oldum, bu ay 14 gun sabah akşam içtim 3-4 güne regl olmam lazım ama regl öncesi belirtim hıc yok normalde göğüs ağrısı yaşarım 7 gun önceden ama yok gebelık diye düşünmüyorum ilk gebelıgımde göğüs ağrım adete 5-6 gun kala başlamıştı. İki sorum olacak
1) soğan suyu ıcılen ay adet oncesı belirtileri yok eder mı?
2) ilk gebelikte adet öncesi belırtı yasayıp( göğüs ağrısı) ikinci gebelikte ne regl belırtısı ne hamılelık belırtısı yaşamama gibi bı durum olabılır mı?
Canım evet bitkisel yöntemlere de başvurmak gerekiyor ama çoğu kadın doğumcular onu pek önermiyor evet diyorlar doğru soğanın kadınsal hastalıklara iyi geldiği söyleniyor ama sen yine de bi hekime danışarak devam et olur mu akıl vermek gibi olmasın . Ben ilk gebeliğimde göğüs ağrısı yaşadım ama daha çok bacağıma sancı girmişti ellerimin içi yanmıştı sonra bebeğimi kaybettim 4gğn yaşadı sadece 6 ayılıkken doğdu. Şimdi tekrar istiyoruz 16. Günde yumurtam çatlamış doktor demişti eğer şuan hamileysem belirtilerimde kasık ve bel ağrısı var ama bunlar zaten regl öncesi belirtiler. Hatta bi tanıdığıö 3 aylıkken hamile olduğunu öğrenmiş demekki belirtisi yoktu. Hakkında hayırlısı olsun 🥰

X