BELİRTİSİZ GEBELİK

fztbsr

Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2022
178
85
27
Kızlar merhaba. Gebeliğini belirtisiz geçiren oldu mu? 6+3teyim, kalp atışımızı duyduk. Arkadaşımla konuşurken pot kırdı. İlk gebeliğinde belirtisi hiç yokmuş ve 7+4te kaybetmiş. Kafama takıldı.

Kızlar merhaba. Gebeliğini belirtisiz geçiren oldu mu? 6+3teyim, kalp atışımızı duyduk. Arkadaşımla konuşurken pot kırdı. İlk gebeliğinde belirtisi hiç yokmuş ve 7+4te kaybetmiş. Kafama takıldı.
Her gebelik kendine özeldir prenses gebelikte yaşıyor olabilirsiniz hiç belirtisiz canınızı sıkmayın

Bende hiç bir belirti yaşamadım diyebilirim. Kaybının belirti olup olmaması ile alakası yoktur yani.

İki gebeliğimdede son 37 haftaya kadar çalıştım ne bir belirti ne bir rahatsızlık hissettim.. takılmayın öyle şeylere kendinizi boş yere strese sokmayın

Benim ilk ve ikinci trimester’lar fiziksel bir sıkıntı yaşamadan geçti. Üçüncüsü kabus gibiydi😂 Ben de hamile olduğuma inanamıyordum ilk zamanlar. Her gebelik kendine özgü. Takılmayın böyle şeylere keyfini çıkarın❣️ Sağlıkla kucağınıza almanızı dilerim

Benim ilk ve ikinci trimester’lar fiziksel bir sıkıntı yaşamadan geçti. Üçüncüsü kabus gibiydi😂 Ben de hamile olduğuma inanamıyordum ilk zamanlar. Her gebelik kendine özgü. Takılmayın böyle şeylere keyfini çıkarın❣️ Sağlıkla kucağınıza almanızı dilerim
Çok teşekkür ederim 💞

X