Rüya Yorumları Beni tepetaklak eden rüya. Yol gösterin.

delifisek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2020
1.699
3.521
34
Merhaba.
Anlatacaklarım uzun olabilir. Bir rüya gördüm ve sonrasında ciddiye aldığım bazı şeyler yaşadım.
Bu rüya bir bilinçaltı rüyası mı, geleceğe dair yol gösterici bir rüya mı yoksa bende bazı değişimler mi oluyor bilen birilerilerinin yorumuna ihtiyacım var.
Geceleri pek rüya gören biri değilim. Deliksiz uyurum. Son iki yıldır dikkat ettiğim kadarıyla nadiren gördüğüm rüyalardan çıkardığım manalar gerçek hayatımda gerçekleşiyor.
Pandemiden itibaren bu 3. göz ve meditasyon olayları popülerleştiğinde ablam bu olayın derinine girdi ve bana evrenle ilgili bazı deneyimlerini ve bildiklerini aktardığında bunları ciddiye alsam da içimden bazı şeyleri saçma buluyordum, para avcılarının çıkardığı yeni bir piyasa olduğunu düşünüyordum. Son dönemlerde de bu meditasyon serüveninin ablamı bana göre olumsuz etkilediğini düşünmeye başladığım dönemlerdeyken şöyle bir rüya gördüm.(bu arada son dönemlerde uykularımın kalitesi düşmüştü, kesik kesik uyuyordum, sanki kabus görmüşüm gibi korkarak uyanıyordum)
Rüyam şöyle;
evin bir odasında kardeşlerim ve annemle beraberiz. ablamın içinden sanki cin çıkarmak istiyormuş gibi laflar ediyorum. çık ablamın içinden falan diyerek bağıra bağıra sinirli sinirli içindeki varlığı korkutarak çıkarmaya çalışıyorum. o an elimde yapıştırıcı bant ya da sticker gibi bir kağıdı soymaya çalışıyorum.(bu bant olayı bilinçaltıma girmiş olabilir) bantı koparıyorum seviniyorum. "bakın nasıl da becerdim" diyorum. o an ablamın içinden o varlığı çıkarmış oluyorum banttan dolayı. odadaki vitrinin kapağı açılıyor çok korkuyorum. onun varlığını farketmem için çabalıyor gibi davranıyor. odanın içinde tur atıyor. görüntü yoktu fakat onu korkuyla takip ederken geçtiği yerlerde hemen silikleşen anlık beyaz ışık parçacığı bırakıyor. ablam şaka yapıp "ham" diyor. o an onu içine geri almış oluyor. ablamın rahatlığıyla ben de onla şakalaşır gibi korkuyla konuşmaya başlıyorum. "özür dilerim seni seviyorum benim de içime gelebilirsin seni valla seviyorum diyorum" beni anlasın diye el kol yapıp kendime sarılıyorum. tam o an ablamın içindeki o enerji benim yanıma doğru geliyor. çok korkuyorum. önce beyaz uzun bir kuyruk savrulup sonrasında beyaz bir kuş olarak belirlenip yere konuyor. "aaa anka kuşu" diyorum bi anda büyük bir mutluluk duyuyorum ama kuş kocaman boyumun yarısı kadar. ben o an az önce korktuğum için yere çömüp durduğumdan aynı hizada duruyoruz. kocaman sanki gülüyomuş gibi gözlerini kırpıştırıp bana dopru yaklaşıyor görüş alanımın içine o kadar çok giriyor ki korkuyorum. bana tamamen yaklaştığında kuyruğunu savuruyor bu sefer uçları rengarenk. sanki benle bütünleşirken rüyamdan uyandım.
uyandığımda korku doluydum. yana doğru dönüp korkumun geçmesini bekledim ama sanki birazdan bişiy olucak gibi bi hisse kapıldım. zihnimin bir oyunu muydu bilmiyorum;
hemen sonrasında beynimin içinden bir frekans sesi yükselip halkasal halde tüm bedenimi sardı. o hissi size uzun uzun tanımlardım ama konu uzuyor.
kendime hala gelemediğim için bu sefer yanımdaki lambayı açıp yatağıma dik oturdum. kalbim kütküt atıyor karşıma doğru bakıp sureler falan mırıldanmaya çalışıyorum. tam o an odada yere bişiy küt diye düştü. kedim vardı o da yerinden fırladı. oda loş olduğu için neyin düştüğünü anlamaya çalıştım. tam karşımda bir ya da iki ay önce sevgilimle benim fotoğrafımı bantla üstünkörü duvara yapıştırmıştım. yere düşen oymuş. bantın düşmesi olağan mıydı yoksa buna başka bişiy mi sebep olmuştu hala emin olamıyorum. fotoğrafın arkasındaki yapışkanlık hala gitmemiş hatta duvarda da bant izi duruyordu. duvara dokunduğumda orası da yapışkandı.
bunları ciddiye almalı mıyım almamalıysam da rüyam ne anlama geliyordu?
birileri bana bişiyler söylesin hayatımda bu kadar etkilendiğimi hatırlamıyorum.

Rüyanızı okumadım çünki rüyalara inanmıyorum. Rüyaları bilinçaltımız şekillendiriyor. Düşüncelerimiz, geçmişimiz, arzularımız, tahminlerimiz, endişelerimiz-bunlar oluşturuyor rüyaları. O yüzden de acaba ne anlama geliyor diye düşünmüyorum, çünki gelecekle ilgili hiç bir anlamları yok

Ben bu tür rüyaları unutmaya çalışırım çünkü görünmez bir varlık sizi korkutmuş foto nün düşmesi sadece tesadüf olabilir sonuçta bantla yapıştırılmış böyle rüyaları anlatma fazla düşünmeden kaynaklanıyor korunma duası okuyabilirsin Ayetel Kürsi 7 kez

Rüyanın hepsini okumadım geçen sene bu cakralar meditasyon vs bende de aşırı merak uyandırdı bir kaç hafta sonra berbat bir rüya gördüm umursamadım ve aradan fazla geçmeden uyanık iken meditasyon esnasında öyle bir şey gördüm ki tövbe ettim 😂 o son yapısım oldu bence bilinçsiz iyice öğrenmeden yapılmamalı diye düşünüyorum

Rüyanın hepsini okumadım geçen sene bu cakralar meditasyon vs bende de aşırı merak uyandırdı bir kaç hafta sonra berbat bir rüya gördüm umursamadım ve aradan fazla geçmeden uyanık iken meditasyon esnasında öyle bir şey gördüm ki tövbe ettim 😂 o son yapısım oldu bence bilinçsiz iyice öğrenmeden yapılmamalı diye düşünüyorum
Allah korusun ne gördün

Allah korusun ne gördün
Ufuktan bana doğru gelen kocaman bir parlak zümrüt yeşili tek göz ama ne göz anlatilacak gibi değil ve o kadar çirkin Dı ki yaklaştıkça daha da ürkütücü oldu en son dayanamadım bağırarak açtım gözlerimi inanın uzun süre kurtulamadım sanki sürekli o göz benimle birlikte idi

X