Benim üzerimde büyü var mı diye bakabilecek biri var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ilaydamiy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2024
5
1
26
Merhaba hanımlar. Ben artık üzerimde büyü olduğunu düşünmeye başladım. Neden diye soracak olursanız iyi niyetli güleryüzlü yardımsever bir insanım bilerek ve isteyerek karıncaya dahi zarar vermem fakat buna rağmen işlerim bir türlü rast gitmiyor karşıma hep beni üzecek insanlar çıkıyor. Çalışıp çabaladığım halde iyi bir mevkiye gelemiyorum. Etrafımda tanıdığım kötü niyetli vicdansız merhametsiz insanlar benim kadar zorluk çekmiyor. Bu benim yaşadığım sanki böyle tamamen büyü yapılmış gibi çok üzücü ve mutsuz bir hayat yaşıyorum. Üzerimde büyü var mı diye bakabilecek biri veya tanıdığınız biri var mı? lütfen sizlerden yardım istiyorum. Gerçeği öğrenmek istiyorum ❤️

Büyü vs içerikli konular açmak yasak. Kullardan medet ummak yerine Allah'tan dilemek daha evladır.

Merhaba hanımlar. Ben artık üzerimde büyü olduğunu düşünmeye başladım. Neden diye soracak olursanız iyi niyetli güleryüzlü yardımsever bir insanım bilerek ve isteyerek karıncaya dahi zarar vermem fakat buna rağmen işlerim bir türlü rast gitmiyor karşıma hep beni üzecek insanlar çıkıyor. Çalışıp çabaladığım halde iyi bir mevkiye gelemiyorum. Etrafımda tanıdığım kötü niyetli vicdansız merhametsiz insanlar benim kadar zorluk çekmiyor. Bu benim yaşadığım sanki böyle tamamen büyü yapılmış gibi çok üzücü ve mutsuz bir hayat yaşıyorum. Üzerimde büyü var mı diye bakabilecek biri veya tanıdığınız biri var mı? lütfen sizlerden yardım istiyorum. Gerçeği öğrenmek istiyorum

Kötü enerji olabilir nazar vs bunlar insanı geriletir evde rukye veya bakara suresi açmaniizi tavsiye ederim bazi sureler esmalar var okuyabılcek iniz koruyucu

Merhaba hanımlar. Ben artık üzerimde büyü olduğunu düşünmeye başladım. Neden diye soracak olursanız iyi niyetli güleryüzlü yardımsever bir insanım bilerek ve isteyerek karıncaya dahi zarar vermem fakat buna rağmen işlerim bir türlü rast gitmiyor karşıma hep beni üzecek insanlar çıkıyor. Çalışıp çabaladığım halde iyi bir mevkiye gelemiyorum. Etrafımda tanıdığım kötü niyetli vicdansız merhametsiz insanlar benim kadar zorluk çekmiyor. Bu benim yaşadığım sanki böyle tamamen büyü yapılmış gibi çok üzücü ve mutsuz bir hayat yaşıyorum. Üzerimde büyü var mı diye bakabilecek biri veya tanıdığınız biri var mı? lütfen sizlerden yardım istiyorum. Gerçeği öğrenmek istiyorum ❤️
Büyü değil imtihan dünyası malesef iyi kötüyle vefakar nankörlükle sınanır eğer korkunuz varsa nas Felak okuyun evinizi sirkeli su ile silin kötü enerji olabilir yıkanma suyunuza bir fincan sirke ekleyip yıkanın iyi gelecektir

Büyü vb içerikli konular yasaktır.

Üzerinizde büyü var mı diye bakacak kişi hayrına yapmaz, korkularınızdan yararlanarak hem büyü var diye yalan söyler hem bozmak gerekiyor deyip dünya kadar paranızı alır, kazancınızı böyle düzenbazlara harcayarak yazık edersiniz, madem bu tip korkularınız var açın Kuran-ı Kerim okuyun, her bir ayeti hem rahatlatır hem şifalandırır, rızkınızı harcayacaksanız da düzenbazlara değil yetim bir çocuk sevindirin, bir fakiri doyurun, sokak hayvanlarına mama alın, hiçbirini yapamıyor yapacak kişi bulamıyorsanız evde bir tencere helva yapın konu komşuya dağıtın, onların hayır duası bile ters giden işlerinizi hayra çevirmeye yeter.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X