Beta Hcg 110 çıkması gebelik için kesin sonuç mu?

begumm1234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2024
2
0
31
Merhabalar, adet günüme bir gün var ama karnımda çok sancı olunca akşam erken test yaptım iki çizgi çıktı.
Sonra sabah tekrar yaptım yine aynı şekilde çıkınca hastanede kan testi verdim. Beta hcg 110 çıkmış, doktor adet günün birkaç gün geçsin tekrar kan ver dedi. Sizce hamile miyim, neden değerin yükselip yükselmeyeceğine bakmak istedi, bilgisi olanlar yanıtlayabilir mi lütfeenn

Sağlıklı bir artış olup olmadığına bakmak için 1-2 defa 2 günde 1 ikiye katlanmasına bakılır. Sonra da kese ve kalp atışı için çağırır sizi

Öncelikle tebrikler. Süreç bu şekilde ilerliyo çünkü. Henüz değeriniz çok düşük iki günde bir kan verirseniz yükselme olup olmadığı kontrol edilecek. Benim 1000 gördüğünde artık kan vermene gerek yok haftaya gel keseye bakalım demişti. Tam olarak 5. Hafta da keseyi görmüştük. Aşağı yukarı bu sürelere tekabül ediyo genelde ama bazen haftalarda değişiklik olabilir endişelenmeyin. Siz doktorunuzu dinleyin, sizi en güzel şekilde o yönlendirir.

Kızlar acil bakar mısınız hamile miyim

Eklentiler

• Screenshot_2024-02-13-05-17-27-164_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2024-02-13-05-17-27-164_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 251
Sağlıklı bir artış olup olmadığına bakmak için 1-2 defa 2 günde 1 ikiye katlanmasına bakılır. Sonra da kese ve kalp atışı için çağırır sizi
Lütfen yardım moralim çok bozuk 19 Şubat ta adet oldum şuan adetimin üstünden 7 gün geçti be beta hch 20.8 bu gün tekrar yaptırdım tahlil 20.6 çıktı neden aç karınla yaptım bu sefer

Merhabalar, adet günüme bir gün var ama karnımda çok sancı olunca akşam erken test yaptım iki çizgi çıktı.
Sonra sabah tekrar yaptım yine aynı şekilde çıkınca hastanede kan testi verdim. Beta hcg 110 çıkmış, doktor adet günün birkaç gün geçsin tekrar kan ver dedi. Sizce hamile miyim, neden değerin yükselip yükselmeyeceğine bakmak istedi, bilgisi olanlar yanıtlayabilir mi lütfeenn
Merhaba sonucunuz ne oldu acaba daha sonra Hcg baktırdınız mı kaç gün sonra ne kadar yükseldi söylerseniz çok sevinirim

X