Beta hcg değerleri 2 kat artmasına rağmen kimyasal gebelik

Baharays

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2022
81
49
Merhaba hanımlar.
Bu ayın 6 sında 5. Gün 5 bb emriyosu transfer edildi, transfer günü ile birlikte 10. Gün değerim 64 çıktı doktorum değer düşük ama iki kat artacak mı diye takip edelim dedi.
Sırasıyla 2 günde bir;
64
142
360
734
Çıktı ve dr artık kanda bakmayalım yeterli sağlıklı bir gebelik dedi dün öğlen, akşamına lekelenme başladı ve inanılmaz bir ağrı saplandı belime gece adet kanaması gibi bir kanama başladı pıhtılaşma geldi ve ağrım geçti.
Sabahında bulunduğum şehirdeki nir doktora gittik önce beta baktı ve 500 lere düşmüş.
Kimyasal gebelik bu ilaçları bırak, cumartesi tekrar gel düşmemişse kürtaj olacaksın dedi.
Kendi doktorumda ilaçlara devam 2 Gün sonra tekrar beta bakalım dedi 🤷🏻‍♀️
Bundan sonra döner mi ki, neden devam ediyorum ilaçlara anlamadım.
Sağolsunlar sorularıma tam cevap vermeyip 2 Gün sonra beta baktır görüşelim dediler.
Sizlerin arasında böyle olup gebeliği devam eden var mı?

Kimyasal gebelik dedikleri zaten erken haftalarda düşük olması. Yani şuan düşük yapıyosunuz öyle gözüküyor 😢

Canım benimde ilk transferimde betam çok güzel artmıştı 41 115 600 1600 olarak 1 hafta sonrası kese için gittim bi baktık kese yok dr tekrar beta bakalım dedi 121 e düşmüş ertesi gün bi daha baktık 80 hemen ilaçları bıraktım 3-4 günede adet oldum zaten

Canım benimde ilk transferimde betam çok güzel artmıştı 41 115 600 1600 olarak 1 hafta sonrası kese için gittim bi baktık kese yok dr tekrar beta bakalım dedi 121 e düşmüş ertesi gün bi daha baktık 80 hemen ilaçları bıraktım 3-4 günede adet oldum zaten
Ben de buradaki dru dinleyip bıraktım ilaçları bugün.
Kanamam kesildi kahverengi lekeye döndü inşaAllah tekrar başlar da kürtaja falan gerek kalmaz.
Nasip ne diyeyim artık

X