Beta hcg

nurss1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2023
11
4
23
Kızlar beta hcg baktırdım 69 çıktı 1 gün sonra 118 çıktı sizce normal mi artışım ve aradan 6 gün geçti kan veremedim çalıştığım için. Bugun versem mi acilde sizce

Kızlar beta hcg baktırdım 69 çıktı 1 gün sonra 118 çıktı sizce normal mi artışım ve aradan 6 gün geçti kan veremedim çalıştığım için. Bugun versem mi acilde sizce
Normal, gebeliğini sağlık ocağına bildirmen gerekecek. Kan vermeni isteyecekler zaten. Acilde boşuna vermene gerek yok. Hayırlı olsun :)

Normal, gebeliğini sağlık ocağına bildirmen gerekecek. Kan vermeni isteyecekler zaten. Acilde boşuna vermene gerek yok. Hayırlı olsun :)
Zaten muayeneye gidince sağlık ocağına sistemlerine düşmüş kayıt için çağırmışlardı gittim Bnde ama kan takibi istemediler en son gcen hafta çarşamba 118 di daha baktırmadım 6 gün geçti üstünden

Bayramdan sonra kadın doğumcu randevusu alırsan kese görmeye gidersin. 6 haftalık kadar olacaktır :)

Bir gün sonra sonucunuz gayet iyi çıkmış normalde iki günde iki kat artması gerekli ve geç yumurtlama olmuştur ondan değerler geç artmıştır içiniz rahat olsun

X