beyaz akıntı, test yapsam çıkar mı?

maviimsii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2024
7
0
28
Herkese selamlar, gebelik düşünüyorum sormak istediğim bir kaç soru var ana kanamadan sonra adet tarihinde değişiklik yaşanıyor mu? eğer o şekildeyse günüme 10 gün var beyaz akıntım ve kaşık ağrılarım oluyor bunlar dışında herhangi bir belirtim yok varsa eğer test yapsam çıkar mı ?

Herkese selamlar, gebelik düşünüyorum sormak istediğim bir kaç soru var ana kanamadan sonra adet tarihinde değişiklik yaşanıyor mu? eğer o şekildeyse günüme 10 gün var beyaz akıntım ve kaşık ağrılarım oluyor bunlar dışında herhangi bir belirtim yok varsa eğer test yapsam çıkar mı ?
Ara kanama mi yaşadınız? Belki şimdi yumurtluyor olabilirsiniz bu tür belirtiler yumurtlama zamanında da olabilir. Gebelik henüz olmaz ama ovulasyon testi yapabilirsin

Benim reflime 6 gün var 3 sulu akıntım oldu baş dönmesi ve kasık ağrım var test için günümü bekliyorum asla acele etme şuan olsa bile çıkmaz canım hayırlısı olsun

X