Bebek Beslenmesi Biberen ısıtıcı gerekli mi?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

edaT88

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2020
5
4
36
Merhaba, ben de işe dönmeye hazırlanıyorum ve bebeğime süt sağmak zorunda kalacağım maalesef. Aslıda izin süremi uzatıp emzirmek istiyordum ancak mümkün olmayacak maalesef. Elektrikli göğüs popmpası aldım, ve evde denedim ancak çok ağrı ve acı hissettim. ... manuel göğüs pompası almayı düşünüyorum. Ancak diğer bir sorun da sağdığım sütün ısıtılması olacak. ... instagram hesabında ... biberon ısıtıcı hakkında çok olumlu yorumlar okudum. En iyi ürün bu gibi gözüküyor. Eğer sizde biberon ısıtıcı arıyorsanız bu ürünü inceleyebilirsiniz bence. Bu ürünü kullanan var mı, sizce gerekli bir ürün mü? Annemin evde süt sıcaklığını ayarlarken sorun yaşamasını istemiyorum. Başka ürün tavsiyeleriniz var mı? cevaplarınız için çok teşekkürler. Aynı gönderiyi Nisan 2020 anneleri kategorisinde de yaptım ancak bir sorunun altına yorum olarak gitmiş sanırım. O yüzden burada yeni konu açmak istedim. tavsiye ve tecrübelerinizi duymak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
X