Biberon reddi yaşıyoruz yardım edin lütfen

dlr ucr

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2024
2
0
26
Kızlar merhaba 6 aylık bebeğim var 2 aylıkken sütüm kesildi ve ozamandan beri sma marka mama veriyorum 5 buk aylıkken yavaş yavaş ek gıda için tadımlara geçtim hiç bir sıkıntı yoktu ilk başlarda normal uçlu biberon tutmuyorduk philips avent aldım onunla sıkıntısız yiyordu mamasını ne olduysa şu 2 günde oldu biberonu tutmuyor emzik emen çocuk emmez oldu arada bi beni emerdi oda yok ve en kötüsü çocuk aç açlıktan uyuyor ama mama yedirmek istediğim zaman kızılca kıyamet kopuyor ne yapacağım doktora götürdüm azında yara boğazı vs için ama doktor herşeyi normal diyor yardım edin aynı sorunu veya benzerini yaşayan var mı

Doktor sadece herşeyinin normal olduğunu söyleyip gönderdi mi sizi? Çözüm önerisi,detaylı tetkik vs hiç biri olmadı mı? Burda yardım aramanızı anlıyorum ama gittiğiniz doktordan bu yardımı bulamamış olmanız tuhaf geldi.

Doktor sadece herşeyinin normal olduğunu söyleyip gönderdi mi sizi? Çözüm önerisi,detaylı tetkik vs hiç biri olmadı mı? Burda yardım aramanızı anlıyorum ama gittiğiniz doktordan bu yardımı bulamamış olmanız tuhaf geldi.
Evet röntgen istedi o da temiz çıktı gaz birikintisi vs tarzı bişry yok dedi önce diş çıkarıyor sandım ama değil herşeyi azına alıyor geveliyor biberon olunca mevzu ağlama krizi

Pipetli suluklardan deneyin 7 aylık pipetle içmeyi yapabildi. Eşinde aldık ama daha yapmaz dedi öyle diyince bende yapamaz ama gösterim dedim iki çekişte anladı .yada tutmalı ucu silikonlu alıştırma bardakları var belki kendi tutunca hoşuna gider .

Pipetli suluklardan deneyin 7 aylık pipetle içmeyi yapabildi. Eşinde aldık ama daha yapmaz dedi öyle diyince bende yapamaz ama gösterim dedim iki çekişte anladı .yada tutmalı ucu silikonlu alıştırma bardakları var belki kendi tutunca hoşuna gider .
Bende aynı durumu yaşıyorum mamayı poşetli sulumla mı vermeyi önerdiniz

Ayni mamayi kasikla yedirseniz? Boylece ac kalmasa?

X