Şampuan ve Saç Kremleri Bioblas sarmaşık özlü şampuan deneyimlerim

Bu şampuandan bende kullandm 2 defa ama kafam acayip kaşınıyor dokundu mu ne yaptı anlayamadm :26:

Kullanmak istiyorm uzasın saçlarm diye fakat kaşıntıyı ne yapcazz bilmiyorum...:KK50:
benimde kaşınıyor maalesef:KK25:
ama ben hafatada bi sinameki kürü yaptığımdan oda kaşındırıyor ikisiininde etkisini görüyor olabilirim :KK1::KK1:
çamterebentin ve badem yağı ekledim şampuana:KK76:
iyi gidiyor gibi şimdilik bakalım bi süre daha geçsin neler olucak merak ediyorum bende :KK52:

benimde kaşınıyor maalesef:KK25:
ama ben hafatada bi sinameki kürü yaptığımdan oda kaşındırıyor ikisiininde etkisini görüyor olabilirim :KK1::KK1:
çamterebentin ve badem yağı ekledim şampuana:KK76:
iyi gidiyor gibi şimdilik bakalım bi süre daha geçsin neler olucak merak ediyorum bende :KK52:

Bende sinemaki bi kere yaptım ama bugün yıkadım bi daha o şampuanla anlıcam bakalım sinemakiden mi şampuandan mı oldğunu :KK9:

Bende sinemaki bi kere yaptım ama bugün yıkadım bi daha o şampuanla anlıcam bakalım sinemakiden mi şampuandan mı oldğunu :KK9:
saça iyi geliosa alışana dek kaşındırır bence..
sinameki ilk zamanlar dahada kaşındırıyordu beni:26:

Ben sinemaki bepantenle yapmıştım hiç kaşındırmamıştı 2 kür yapmıştım demekki bemiksi kaşındırıyo :26:
bak olabilir mantıklı:44::44:
sen hala devam ediyor musun küre??faydasını gördün mü ??öncesi sonrası var mı??? kız ne çok soru sordum hemen aydınlat beni:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

bak olabilir mantıklı:44::44:
sen hala devam ediyor musun küre??faydasını gördün mü ??öncesi sonrası var mı??? kız ne çok soru sordum hemen aydınlat beni:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Yok kaşındırınca öyle deli gibi yapmadım bi daha :KK19:

Şampuanı kullancam bakalım işe yarıyo diyolar şuan kaşıntı yok kafamda :26:

Uzadı mı saçların varsa öncesi sonrası koysana kız ben öyle kaşınmaya gelemiyorum şampuanla devam edicem çokta takınca uzamıyo meret :KK19::KK19:

uzadı tabi bak bu 26 aralık 2013 $26.12.2013...jpg
buda 6 mart 2014 $06.03.2014.jpg

Dolgunlaşmıştaaa :KK52::KK52:

Kasmıcam ya uzarsa uzar bioblasla :KK9:
aynen dolgunlaştıda parlıyorlar ışıl ışıl :21:
benim saçım kadar kısa değilse kasma bencede ben omuzlarıma düşene kadar kasacam..
şimdide yemeke yapmaya kasmam lazım kocam gelicek ben nette sürtüom :KK1::KK1::KK1:

aynen dolgunlaştıda parlıyorlar ışıl ışıl :21:
benim saçım kadar kısa değilse kasma bencede ben omuzlarıma düşene kadar kasacam..
şimdide yemeke yapmaya kasmam lazım kocam gelicek ben nette sürtüom :KK1::KK1::KK1:

Yeni kestirdim ben sütyen çizgisinde kısa değil :KK9::KK9:

Koca seni iyi kasıck evet koş yap yemeklerini :KK1:

Bende çıkıyorum zaten :KK19:

Bioblasin şuan ismini hatirlamadigim bi sampuanini kullanıyordum bundan bir kac sene önce. Saçımı yapış yapış ve kupkuru yapmiştı. Vaad ettiklerini yerine getirmemesi ise cabasiydi. Yorumları okudum ama sırf bu tecrübem yüzünden cesaret edemiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

[sıze=3][/sıze]

konu sahibi olarak bıoblası kullanmaya devam ediyorum ben çok memnunum. En pahalı şampuandan bile daha güzel.hatta annemde kullanmaya başladı saç dökülmem durdu resmen dedi.

Ama arada deren diye bi şampuan kullandım içeriğinde zeytinyağı var.saçlarımı acayip parlattı. Onun saç kremide çok güzel buda tavsiyedir yani.
öpüldünüz...:KK54::KK54:

Saclarim sari we omuz hizasinda 2 yildir uzamiyor srekli duzlestiriyorum . Yorumlarda cok iyi olduqunu okudum bende kullanmaya baslayacaqim yarindan itibaren

Merhabalar geçen yıl boyunca Bioblas sarmaşık özlü şampuanı kullandım ve saçlarım inanılmaz hızlı ve sık uzuyordu öyle çoğaldı ki kuaförüm saçımı zor yaptı ve çok şaçın var diye şikayetlendi her saçı uzun bayan gibi bir özgüvenle saçlarımı kısacık kestirdim bu yıl tekrar kullanmaya başlayacağım.

Kızlar ben birde içine badem yağı kattım daha çok faydasını görüyorum :) Ama badem yağı katınca vücudunuza gelmemesi için saçınızı öne eğerek yıkayın ve yağın temizlenmesi için başta köpürtüp sonra yıkamak ve sıcak suyla yıkamamak oldukça önemli :)

birşey merak ediyorum bir arkadaşım bioblas sarmasık özlüyü değilde başka markaydı adını unuttum saç uzatan bir sampuan yine kullanmıştı ve saçları ile beraber vücuttaki tüyleride uzamıştı. bende bioblas kullanmaya başladığımdan beri göbeğimde tüylerin biraz daha belli olduğunu ve çoğaldığını fark ettim. bu normal mi ? bende zaten hormon bozukluğu olduğu için fazlaydı ama daha fazla gelmeye başladı gözüme kullanmaya başladıktan 1-2 ay sonra... :S

X