bioder tüy azaltıcı sir ağda kullanan var mı ?

kelemelek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2011
1.142
1
kızlar ben bi süredir bu alana yazılanları takip ediyorum. bende bikini bölgesine ağda yapamayanlardanım. sürekli jilet. bu beni artık çok rahatsız ediyodu. ve dün ilk defa eldivenl almayı denedim. bi de emla krem kullanmayı düşünmüştüm ama fiyatının 54 tl olduğunu duyunca vazgeçtim. onun yerine buradan adını duyduğum ANESTOL pomadı aldım 1,5 tl ama boşa hiç bi etki etmedi... ama sunu da anladım ben emla bile alsam 2 saat bekleyemem anestolu sürüp yarım saat zor bekledim. böyle şeyler bana göre değil yani.. bi şekilde acıya alışmam lazım dedim ve başladım. ama sanırım tüyler kısa olduğundan eldivenle almayı başaramadım.:KK50: ama daha uzun olana kadar beklersem de olmas ki ben evli bi bayanım cnm :KK61: neyse eldiveni bırakıp epilasyon aletiyle üst tarafı aldım amayanlarını alamadım çok acıdı :2: ama başaracağım bunu yolu yok kaldı şimdilik uzasın azıcık eldivenle denerim yine.. masılsa 3 gün daha annemlerdeyim :KK1:
eczanedeki bayan bana bioder tüy azaltıcı sir ağdayı önerdi ama ağda yapamam diye almadım. aranızda kullanan var mı ? gerçekten azaltıyorsa alsam. sonuçta her şekilde acı çekicem. bi de hiç ağda yapmadım ben hep epilatör aleti kullandım ya da tüy dökücüler. bana ağda olarak neyi önerirsiniz (genital bölge için ) ????
BİODER tüy azaltıcı sir ağdayı önerirmisiniz ? yapılışı kolay mı?
bilgilendirirsenz sevinirim teşekkürler :KK9:

AĞDA EPİLATÖRDEN DAHA KOLAY o bölgede, epilatör tek tek çektiği için acı sürekli var ama ağdada cesaretini toplayıp çektiğin andan ibaret. ben ilk olarak çam sakızı kullanmıştım zamanla ağda bandına geçtim şimdi ise rolon ağdayla halledebiliyorum. marka konusunda net birşey söylemek zor ben ve-wet diye bir marka kullanıyorum ve gayet memnunum. bio derin ağdasını da hiç duymadım. her ne olursa olsun mucize bekleme azalmaları çok zaman alıyor. ben 5-6 yıldır devam ediyorum ancak azaldı diyecek hale geldi

Bioderin serumunu ve kremini kullanan biri olarak malesef hiç fayda etmediğini söyleyebilirim. Zaten sir ağdamı(vi-vet) alıyordum yapıyordum ve bioderi kullanıyordum,1 yıl çok düzenli kullandım ama malesef hiç fayda görmedim. Ama faydası görenler olduysa bilemem. Paranı sık sık ona harcayacağına lazere git derim. tabi tercih sizin

ben bioderin ağdasını bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım ilk kutuyu bu hafta bitirdim arkadaşımın 3. kutusu falan bitmiş ve gayet azalma olduğunu söyledi bende tüylerde bi incelme hissediyorum :) ayrıca alırkende çok rahat oluyor eger tuylerin cıkıs yonunde alırsan tek seferde hepsini topluyor daha önce başka ağda kullanmıştım onda bu kadar etki görmemiştim tabi ağdaya alışkın olduğum için acı çok hissetmedim ama ağda yapmak istiyorum dersen bence deneyebilirsin. fiyatı 12 lira civarında...

Son düzenleme:
arkadaşlar bende ağdadan korkanlardan biriydim ya yapamazdım ya korkardım çok çeşitlerini denedim..ama bir türlü olmadı ..bim'e alışverişe gittiğimde soğuk ağda bantları gördüm pembe bir kutu ve bunu da alayım birde bunu deneyeyim dedim ama öylesine umutsuzca almıştım öylesine memnun kaldım ki sonuç muhteşem anlatamam salı günü 3 hafta bitecek çok memnunum herkese tavsiye ederim ağda konusunda en bilinçsiz ve tecrübesiz bir kişi bile yapabilir (yani ben yaptıysam emin olun herkes yapar).....

Ben kullanmadım ama bu tarz ürünler bünyeye göre değişiyor.Ben ağdacıma bioder etkili mi diye sorduğumda bir bayanın kullandığını ilk gördüğünde kendisinin de şaşırdığını söylemişti.Ne yaptın sen falan demiş..Kadın 2 ayda ağdaya gelir olmuş ve baya da azalmış.Ama kimisi geliyor inan hiç etki etmemiş demişti.Yani cidden bünyesel.O yüzden denemekte fayda var.​

Ben kullanmadım ama bu tarz ürünler bünyeye göre değişiyor.Ben ağdacıma bioder etkili mi diye sorduğumda bir bayanın kullandığını ilk gördüğünde kendisinin de şaşırdığını söylemişti.Ne yaptın sen falan demiş..Kadın 2 ayda ağdaya gelir olmuş ve baya da azalmış.Ama kimisi geliyor inan hiç etki etmemiş demişti.Yani cidden bünyesel.O yüzden denemekte fayda var.​

evet bende aynı şeyi düşünüyorum bünyeden bünyeye fark eder nasılsa denemekten zarar gelmez...

Benimde baya vardı tüylerim,1 ay kadar bioderin tüy azaltıcı kremini kullandım sonra sir ağdasıyla birlikte yaklaşık 1 ay daha kullandım,Şu an kremini bıraktım ağdasını kullanıyorum ve baya fark var resmen incelmiş tüylerimin bazıları göremiyorum bile azalma da var.Geçen ay aycangülün söylediği tarihte almıştım,sanırım hepsi birleşince faydası oldu.Dene derim zararını görmezsin.Nasılsa alınıyor her ay,en azından kaybedeğin tüylerin olur:)))

Bayanlar ben sarışınım lazer tüylerimi görmüyor dökülme olmuyor bioderin serumunu ve kremini kullandım oldukça pahalı o serumlar ancak kesinlikle bitirmedi bitirmeyi bırakın azalmadı da kullanımı bırakınca bir iki ay sonra eski haline döndü ancak çok geciktirdi neredeyse 3,5 - 4 ay sonra tuyler alınabilir haldeydi kremini bitirmedim serumunu kullandım, bugün de ılık ağdasını aldım belki de daha uzun süreli kullanmak gerekiyor bu tarz ürünlerle bir sure daha azaltıp iğneliye gitmeyi düşünüyorum acısına katlanacagım :KK53: (bu arada düzenli roll on kullanıcılarına ısrarla öneririm tüy azaltıcı roll onlar acayip işe yarıyor)

Bayanlar ben sarışınım lazer tüylerimi görmüyor dökülme olmuyor bioderin serumunu ve kremini kullandım oldukça pahalı o serumlar ancak kesinlikle bitirmedi bitirmeyi bırakın azalmadı da kullanımı bırakınca bir iki ay sonra eski haline döndü ancak çok geciktirdi neredeyse 3,5 - 4 ay sonra tuyler alınabilir haldeydi kremini bitirmedim serumunu kullandım, bugün de ılık ağdasını aldım belki de daha uzun süreli kullanmak gerekiyor bu tarz ürünlerle bir sure daha azaltıp iğneliye gitmeyi düşünüyorum acısına katlanacagım :KK53: (bu arada düzenli roll on kullanıcılarına ısrarla öneririm tüy azaltıcı roll onlar acayip işe yarıyor)

sen hangı markanın roll on unu kullanıyosun pekı?

Merhaba.. Ben de bu konu için yeni üye oldum. Ben de ağda yapamayanlardanım malesef. Hatta o bölgeye jilet bile zor geliyor ama artık baş edemiyorum bir şekilde başlamam lazım cildim çok hassas ve alerjik o yüzden ne kullanacağımı da bilmiyorum biraz da beceriksizim bu konuda :KK17: yani ilk defa yapanlara ne önerirsiniz?

X