Bir bayan bir erkeğe duygularını söylemeli mi?

Başlığı hatalı yazdım arkadaşlar herkes buna takılmış düzeltme imkanım olsa düzelteceğim ama yok

İlla aşk itirafı yapmana gerek yok bir sohbet başlat arkadaşça ve bir bak bakalım nasıl bir insan tanımaya calis.. illa sözlü olarak senden hoşlandım demene gerek yok bir mesaj atabilirsin meraba nasılsınız şeklinde.
Sonuçta sen önüne gelene yazan biri değilsin yani birisinden etkilenip ona yazman çok normal. Beni basit mi bulur diye düşünüp neden hislerini bastırıyorsunki, seninle sohbet ettikçe seni zaten tanıyacaktır ve gerçekten ondan etkilendigin için ona yazdığını anlayacaktır.

Hayat çok kısa ya, duygularını bastırmadan özgürce yaşa bence. Boşver senin hakkında kim ne düşünür ne der boşver. Sen etkilendin mi bu adamdan o zaman kalbini dinle git tanış. Ayıp değil yanlış değil..

İlla aşk itirafı yapmana gerek yok bir sohbet başlat arkadaşça ve bir bak bakalım nasıl bir insan tanımaya calis.. illa sözlü olarak senden hoşlandım demene gerek yok bir mesaj atabilirsin meraba nasılsınız şeklinde.
Sonuçta sen önüne gelene yazan biri değilsin yani birisinden etkilenip ona yazman çok normal. Beni basit mi bulur diye düşünüp neden hislerini bastırıyorsunki, seninle sohbet ettikçe seni zaten tanıyacaktır ve gerçekten ondan etkilendigin için ona yazdığını anlayacaktır.

Hayat çok kısa ya, duygularını bastırmadan özgürce yaşa bence. Boşver senin hakkında kim ne düşünür ne der boşver. Sen etkilendin mi bu adamdan o zaman kalbini dinle git tanış. Ayıp değil yanlış değil..

Teşekkür ederim cesaret edemedim açıkçası ama benim yapamadığımi o yaptı.. Bakalım nasıl ilerleyecek

D

ben zaten burada fikir aldım ve genel kanaat yazmayın olduğu için yazmadım zaten 1 ay sonra kendisi bana yazdı hatta numaramı istedi ve aralıksız yazdı buluşmak istedi. Demekki oluyormuş
Sana kendisi yazmış. Ben buna istinaden yazmadım. Sen gidip açılayım mı diye sormuşsun ben ona cevap yazdım. Oluyırsa ne mutlu sana.

Büyük olman ve evlenip ayrılmanı sorun edebilir..O yaşlarda bunlara takılır erkekler..Çok ümitlenme derim..40 lı yaşlarda belki takılmazlar ama 27 yaşta buna bu toplumda takacak çok erkek var. Hele ki süt kuzusuysa.Bir de malesef hem dikkat çekici hem yönetici bir adam olması nedeniyle egosu da yüksek olucaktır haliyle. Çünkü insanlar geldikleri noktaya göre kriterlerini belirliyor..Kendisi evet dese bile ailesinin hayır deme ihtimalini çok fazla göz önünde bulunduruyorlar. Biz kadınlar çok takmayız sevince ama erkekler pek böyle değil malesef..Çok ümitlenmeden doğal takıl akışına göre karar verirsin

Kızlar böyle bir durum var ama çok çekiniyorum. Ne yapmalıyım hiç bilmiyorum. Bazı erkekler kendisine duygularını açan bayanları basit olarak görüyor bunu biliyorum. Benim durum şöyle bahsettiğim kişi idari amir konumunda. Aynı yerde çalışmıyoruz farklı yerlerdeyiz o beni yuzyuze hiç görmedi ben sadece ayak üstü bir yerde gördüm onu görür görmez içimde tarif edemediğim hisler oldu ama yinede mantıklı bulmadım. Sosyal medyada Twitterda takip ettim oda beni takip etti. Bir kaç gün sonra instagramdan takip ettim 10 dk içinde oda takip isteği attı. İlgi çeken bir bayanım açıkçası şuan 2 3 kişiden görüşme teklifi aldım ama aklımda o olduğu için kimseye sıcak bakmıyorum. İnstagramda attığım hikayelere en geç yarım saat içinde bazen 5 10 dk içinde bakıyor ama attığım fotoğrafları beğenme vs gibi bir durum yok :/ birde şöyle bir durum var çalıştığı yerde tanınan birisi olduğu için takip eden çok kişi var bin küsür kişi. Ama erkek bayan yaşlı genç fatketmeden herkesin takibine geri dönüş yapıyor. Ama merak ettiğim şey 1000 kişi içinde benim hikayelerini 5 dk içinde görüyor olması hesaplar arası etkileşimin yüksek olmasından mı yani ben profiline sık baktığım kişilerin hikayelerinin bende öne çıktığını farkediyorum. Neyse başınızı ağrımayayim sizde konuşmalı miyim? Vazgeçmiştim ama 2dir rüyalarıma giriyor.

Asagi yazmıştım ama burayada ekleyeyim ben 30 yaşındayım o 27 ve ben evlenip ayrıldım 1 ay evli kaldım onunda ilk fotoğraflarda yüzük var ama ayrılmış evlilik mi Nisan mi bilmiyorum. Tek korkum zaten yaş ve boşanmış olmam
Havada bulut sen bu adamı unut canım

Ne yazdınız da cevap yazdı? Genel hali tavrı nasıl merak ettim :)
Ben yazmadım ki hikaye koymuştum ona ifade bırakmışti zaten son zamanlarda geçmişte attığım tweetleri toplu halde beğenmişti vs. Burada yazmıştım normalde dikkat çeken bir bayanım fiziksel olarak özgüvenim vardır ama bunu kıran noktalar olduğu için ben vazgeçmiştim ki o yazdı

Kızlar böyle bir durum var ama çok çekiniyorum. Ne yapmalıyım hiç bilmiyorum. Bazı erkekler kendisine duygularını açan bayanları basit olarak görüyor bunu biliyorum. Benim durum şöyle bahsettiğim kişi idari amir konumunda. Aynı yerde çalışmıyoruz farklı yerlerdeyiz o beni yuzyuze hiç görmedi ben sadece ayak üstü bir yerde gördüm onu görür görmez içimde tarif edemediğim hisler oldu ama yinede mantıklı bulmadım. Sosyal medyada Twitterda takip ettim oda beni takip etti. Bir kaç gün sonra instagramdan takip ettim 10 dk içinde oda takip isteği attı. İlgi çeken bir bayanım açıkçası şuan 2 3 kişiden görüşme teklifi aldım ama aklımda o olduğu için kimseye sıcak bakmıyorum. İnstagramda attığım hikayelere en geç yarım saat içinde bazen 5 10 dk içinde bakıyor ama attığım fotoğrafları beğenme vs gibi bir durum yok :/ birde şöyle bir durum var çalıştığı yerde tanınan birisi olduğu için takip eden çok kişi var bin küsür kişi. Ama erkek bayan yaşlı genç fatketmeden herkesin takibine geri dönüş yapıyor. Ama merak ettiğim şey 1000 kişi içinde benim hikayelerini 5 dk içinde görüyor olması hesaplar arası etkileşimin yüksek olmasından mı yani ben profiline sık baktığım kişilerin hikayelerinin bende öne çıktığını farkediyorum. Neyse başınızı ağrımayayim sizde konuşmalı miyim? Vazgeçmiştim ama 2dir rüyalarıma giriyor.

Asagi yazmıştım ama burayada ekleyeyim ben 30 yaşındayım o 27 ve ben evlenip ayrıldım 1 ay evli kaldım onunda ilk fotoğraflarda yüzük var ama ayrılmış evlilik mi Nisan mi bilmiyorum. Tek korkum zaten yaş ve boşanmış olmam
Öncelikle hayatında daha önce neler yaptığın sadece seni ilgilendirir. Boşanmış olman, ne kadar evli kaldığın gibi durumları kimsenin sana karşı kullanmasına veya bahane etmesine izin verme. Ama bunun için öncelikle sen bu durumu kabullen. Sen bu durumla barış. Daha önce evlenmiş ve yürütemeyip ayrılmış olmak ayıp değilki. Soruna geleyim: karşıdan bir sinyal gelmemiş. O yüzden bence gidip açılma. Herkesi takip etmesi vs gibi şeyler var. Bu yüzden seni takibe almasınk sinyal olarak algılama. Daha yüzyüze ortamlarda bulunmaya çalış derim.

Sadece tanımak istiyorum içimde ukte kalacak diye hissediyorum.
Kalsa ne olur ya yani biseyler içimizde ukte kalsa ne olur milyon tane insan var. İçinde ukte kalan ev isteyen araba isteyen sunuda yesem tadı nasıl acaba diyen denize dahi girememiş buda siizin içinizde ukte kalsa ne olur yani. Ayni ortamda olursunuz asik olursunuz uzun zaman olur. Ya hislerimi acikliyim belli ediyim mi dersiniz neyseeeee.... Daha bir kaç görmede aşık oldum rüyama girdi idari amir beğendi beğenmedi eee yüzüğü de geçen sene varmış yokmuş ukte kalmasn ....

X