bir MELEK gelir, elini tutar, en çaresiz olduğun anda...

hic agliyacagim yoktu aglattiniz heeee ayni seyleri yasdigimdan belki cok duygulandim tek fark benm hala bi bebgim yok

hic agliyacagim yoktu aglattiniz heeee ayni seyleri yasdigimdan belki cok duygulandim tek fark benm hala bi bebgim yok

bu konunu daha yeni gördüm ve ağlayarak okudum
Rabbimden tek isteğim bana ve benim gibi isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın..
evadınıda sana bağışlasın canım benimm.
resmen içimi yaktın çok fena oldum:KK14::KK14:

cok guzel yazmıssınız rabbım melegınızı sag saglım kucagınıza almak nasıp etsın
darısı benım ve tum ısteyenlerın basına

cok guzel yazmıssınız rabbım melegınızı sag saglım kucagınıza almak nasıp etsın
darısı benım ve tum ısteyenlerın basına

amin inşallah :KK31:

bu konunu daha yeni gördüm ve ağlayarak okudum
Rabbimden tek isteğim bana ve benim gibi isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın..
evadınıda sana bağışlasın canım benimm.
resmen içimi yaktın çok fena oldum:KK14::KK14:

aminn inşallah rabbim ol deyince oluveriyo olucak umudunuzu kaybetmeyin bol bol dua edin tek gidecegimiz kapı dua kapısı o aralandımı gerisi bizi götürüyo zaten gideceğimiz yere:KK31:

olucak cnaım merak etme rabbimin imtihanı bu benim olduysa enindeolur olmayan herkezinde olur ama zamanı varmış işte keşke biz kullar sabırlı olabilsek olamıyoruz malesef rabbim tez vakitte güldürsün yüzünüzü:KK31:

olucak cnaım merak etme rabbimin imtihanı bu benim olduysa enindeolur olmayan herkezinde olur ama zamanı varmış işte keşke biz kullar sabırlı olabilsek olamıyoruz malesef rabbim tez vakitte güldürsün yüzünüzü:KK31:[/QUOTE]

inşaallah canım saol:KK16:

Bu kadar meşakatli yollardan geçmesem de bir süre evlat hasretini çekmiş biri olarak,
duygularınızı ne kadar güzel anlatmışsınız, ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi.
Rabbim yavrunuzu size bağışlasın, güzel günler görün beraber inş.

X