Bir Ömür Yetmez Star Tv

merguana

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
4.648
11
32

TMC Film Yapım, Erol Avcı yönetiminde yeni bir televizyon dizisine daha imza atıyor. Deneyimli bir ekip tarafından titizlikle hazırlanan yeni sezonun en iddialı yapımlarından biri.

BİR ÖMÜR YETMEZ (Kısa Hikaye)

Ailesinden küçük yaşta korkunç bir olay sonucu kopartılmış, sokaklara düşmüş, cepçilik, mendilcilik sonra da otoparkçılık yapmış Ali, şimdi İstanbul’un en nüfuzlu kuvvetli isimlerinden, nam-ı diğer Şeker’in sağ koludur. Sert geçmişi Ali’ye duygusuz olmayı öğretmiş olsa da o Şeker’in kızı Hazal’a karşı hissettiklerine engel olamaz. Ama iki genç de bu aşkı kalplerinde dondurur. Birbirlerine isteseler de yaklaşamazlar.

Şeker’in kızı kadar düşkün olduğu tek kişi, yıllardır hastalıklı bir tutkuyla aşık olduğu, cemiyet hayatının içindeki en güçlü kadın Zuhal’dir. Geçmişindeki trajedinin sorumlusunun Şeker olduğunu bilmeden, kaybettiklerinin derin hüznüyle tüm ömrünü onun kontrolüne bırakır. Aslında 25 sene önce Zuhal’in evini bastırıp, kocasını öldürtüp kendisini ve çocuklarını kaçırmasını emreden Şeker’dir. Ancak planlar bozulur. Zuhal’in kocası ölür ve evde yangın çıkar, Çocukların da kaçırılıp öldürüldüğü sanılır. Şeker ailesini yitirmiş kadının karşısına bir kurtarıcı gibi çıkar, o günden sonra da koruyucu meleği gibi hep yanında yer alır.

Şeker Zuhal’i görünmez iplerle kendine bağlar. Hemen yanı başında örülen ağın farkında değildir. Zuhal’in yıllar önce kaybettiği iki oğlu, şimdi kendi çatısının altındadır ve Zuhal bu durumdan bir haberdir. Dört yaşındayken, kardeşi Ömer’le beraber öldüğü sanılan çocuk Ali’dir. Şeker’in adamı onları bir aileye teslim ettikten bir süre sonra ayrı düşerler, birbirlerinin izini kaybederler. Kader iki kardeşe acımasız bir oyun hazırlamıştır. Ömer mafyanın içine sızan gizli polis, Ali de mafyanın en kıymetli adamı olmuş, yolları kardeş olduklarını bilmeden av ile avcı olarak kesişmiştir.

Seneler sonra Zuhal ailesini yok eden adamdan intikamını almak için bilmeden kendi elleriyle oğlu Ali’yi görevlendirir. Ali, Ömer’le ilgili gerçekleri öğrendikten sonra kardeşini korumak ve korumamak arasında sürekli gelip gider. Şeker bunlardan habersiz, kendi sırlarının açığa çıkmaması ve kızının bu dünyaya bulaşmaması için
uğraşır. Ama yanında çalıştırdığı Ali’nin kızı Hazal’la aşk yaşadığından tamamen bihaberdir…

Bu hikayeyi izlerken geçmişteki hesapların doğru kişilere kesilmesini, onca yıl hasretten sonra Zuhal’in çocuklarına, kardeşlerin de birbirlerine kavuşmasını isteriz. Hazal'ın üvey annesi Figen'in derin hüznüne tanıklık eder, mutluluğu bulmasını bekleriz. Aşklarda taraf oluruz; Şeker’in Zuhal’e kavuşamamasını, ama Hazal’ın Ali’ye doya doya sevdiğini söylebilmesini, Ali’nin kalbinde buz tutmuş güllerin erimesini umarız.

Oyuncu Kadrosu :

Mert Fırat - Ali rolünde
Ezgi Mola - Hazal rolünde
Ahmet Rıfat Şungar
Lale Mansur - Zuhal rolünde
Nazan Kesal

[video=youtube;05qowQJgFL8]http://www.youtube.com/watch?v=05qowQJgFL8[/video]

bence güzel bi dizi ve güzel bi kadro
zaten mert fıratı görünce izlememek olmaz dedim
ahmet rıfat da çok beğendiğim oyunculardan

'Bir Ömür Yetmez' de bitiyor
Başrollerinde Ezgi Mola ve Mert Fırat'ın yer aldığı Bir Ömür Yetmez de yayından kaldırılan diziler arasına girdi.
Star tv ekranlarına gelecek olan dizinin 8. bölümde final yapmasına karar verildi.
Dizide ayrıca Ahmet Rıfat Şungar, Lale Mansur, Özkan Uğur gibi oyuncular da rol alıyordu.
Dizinin final bölümü 9 Ocak Pazartesi yayınlanacak.

apar topar finali verildi bu akşam şok oldum. oysa beğenerek izliyoduk. dizinin layık olmadığı bi şekilde ve saçma sapan bi finalle bitirip emeğe ve seyirciye saygı duymadıkları için star tv yi kınıyorum.
yeni yılda yeni bir star sloganını hayata geçirmişler gördük ama ne yazık ki olumsuz yönde..

bence dizi çok güzeldi şok oldum final yazınca ve ancak bu kadar saçma bitirilebilirdi bari düzgün bi final yapsaydılar...bu diziyi kaldıracaklarına iffeti kaldırsaydılar sinir oldum yaa....

bence dizi çok güzeldi şok oldum final yazınca ve ancak bu kadar saçma bitirilebilirdi bari düzgün bi final yapsaydılar...bu diziyi kaldıracaklarına iffeti kaldırsaydılar sinir oldum yaa....

star tv iletişeme kınama mesajı attım
en azından usta oyuncular adına doğru düzgün bi finali hakediyodu:KK47:

dizinin kadrosu güzeldi ama tutmadı.doğrusu bende izlemedim hiç.reklamlarını görüyordum.çok kısa sürdü.bugünde finaldi.yazık olmuş.verilen emek. zaman boşa gitti.birde dizideki oyuncularda açıkta kaldı.

şok oldum az önce bitince yaa dışardaydım gelir gelmez açtım diziyi seyretmek için o da ne final yazıyor şok oldum:KK53:
severek ve haftayı bekleeyerek izlediğim süper bir diziydi bitmemeliydi onu bitiricelerine papatyamı bitirseydiler uyuz oldum ya bende kınıyorum yani esefle hemde:KK19:

dizinin kadrosu güzeldi ama tutmadı.doğrusu bende izlemedim hiç.reklamlarını görüyordum.çok kısa sürdü.bugünde finaldi.yazık olmuş.verilen emek. zaman boşa gitti.birde dizideki oyuncularda açıkta kaldı.

dizideki oyuncuların hiç birisi açıkta kalıcak ucuzlukta değiller allahtan
hepsi türkiye de özellikle ahmet rıfat yurtdışında bile isim yapmış bi oyuncu
ama yeni dizi sezonu olmaması sebebiyle işleri sekteye uğramış olabilir
sonuçta gelen projeleri değerlendirememiş olma ihtimalleri var
yazık oldu gerçekten

Son düzenleme:
Gercekten bende üzüldüm..fianldede yine birsey olmadi ömer aliye söylemeyedi bile..
zuhal cocuklarini bulamadi,o kadar sacma seyler varken nasil oluyorda böyle dizileri bitiriyorlar..

aynen katiliyorum yaaa simdi izledim finali hicbisey olmadi. cocuk vuruldu öldümü kaldimi ali hazalla olucakmi zuhal cocuklarini ögrenicekmi kemalin foyasi meydana cikicakmi hic belli degil. muhtesem sacmalik dizisini kaldiracaklari yerde böyle bi diziyi kaldirmalari gercekten normal degil. bu sezon dogru düzgün filmlerin yayindan kaldirilma sezonu herhalde. bu kacinci kaldirilan güzel dizi. aman daha iyi dizimizi kirar tvyi kapatir evimizle cocuklarimizla ilgileniriz daha iyi iyi ediyorlar. hepsini kaldirin

X