Bu ay Soğan kürü, Aslan pençesi, Keçiboynuzu ve incir kurusu ile Hamilelik deneme ayı olsun

Aynen öyle malesef yapacak hicbirsey yok cok üzücü bir durum kafamızdan atarsak olucak insallah
Ben 34 yasındayım cocugum yok 3 yıllık evliyim ama 6 aydır deniyorum bu kadar stres yapmayın hala cok gencsiniz, cevremdekiler 40 yasında dogurdu. Tüp bebek de yıpratıcı hormonlarınız ve yumurta sayınız iyise biraz daha deneyin derim, ben öyle yapıyorum.

Ben 34 yasındayım cocugum yok 3 yıllık evliyim ama 6 aydır deniyorum bu kadar stres yapmayın hala cok gencsiniz, cevremdekiler 40 yasında dogurdu. Tüp bebek de yıpratıcı hormonlarınız ve yumurta sayınız iyise biraz daha deneyin derim, ben öyle yapıyorum.
Pelin cok tesekkur ederim bende kendi kendime hep öyle söylüyorum suan düsününce buraya 28 yasında kayıt olmusm zaman cok cabuk geciyor 3 yıl hemen geçtinolmadı madem dedigin o yıpratıcı döneme malesef gelecek aya giricem gibi gözüküyor.yaşa gelince haklıısın ablamda senle yasıt gül gibide bakıyor 1 yasında cocugu ama onunda zor oldu dogal yollarla oldu ama hala birazda olsa umudum olsa da bi yandan da zaman kaybediyorum diye düsünmüyorum tesekkurler cevabın için rn yakın zamanda senden de gebelik haberi alalım Allahın izniyle

X