Bu değersizlik hissi...

Birbetul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
60
49
37
Merhaba. 10yillik evliliğim geçen hafta bitti.ayrilma kararı aldık.yillardir her hatasına yanlisina ve bencilligine hem sevdiğim hemde kızım için katlanıp defalarca birlestigim adam bana mutsuzum,mutlu olmak istiyorum , eve gelirken ayaklarım geri gidiyor ,siz herşeyin önünde engel siniz... Çekip gidesim geliyor ama aklıma geliyorsunuz gidemiyorum.olmek istiyorum seni bosasam ailenin yanına gitmezsinn beni rezil edersin diye yapamıyorum dedi. Bende söz aileme gidicem herkese de anlaşarak ayrildik diyeceğim dedim ve haftalardır görmediğim o gülüşü gördüm yüzünde. Çok acıydı hemen kızımıza(8) anlattı gece 12 gibi. İlk kez çocuğu dahil etti buna.cok korkutucu ydu bu biran önce ayrılmak isteği çocuk sabaha kadar agladi sanki hayatım.bitmis gibi nolur rüya olsun diye aglasada sabahında da acele ile babamlar aldinmi biletini alayım mı dedi. Çok acı ve ağırdı kayinvakidemlerdeydik öğün bende sinirlendim bubne acelendiyerek bağırdım oda beni cinnet geçirir gibi dövdü sonra kafamda sisekiracakken annesi yetisti sadece yalvardım o an kizim. Annesiz kalmasın diye defalarca çünkü öldüresiye dövüyordu şok olmuştum. Bu nasıl bir kin nefret ti. Yıllarca benden habersiz başka.sehirlere gitti ya da ben aileme gelince peşinde evi dağıtıp çekip gitti ve bana gelme dedi bosanicam dedi. Herşeye rağmen kızım çok ağladı diye barıştım ve büyük boş sevgimde vardı tabi. Beni doverken beni 60bin lira borca soktun ve 9sene sana çocuk için katlandim diye bağırdı. O acıyla canımı unutup gözyaşlarını silip kızımı avuttum.o gün virüsten dolayı seferler iptal olunca anneme dönemedim.mecbur kaldım. Ve kızım perişan olmasın diye biz babanla iki arkadaşız dedim.gece geldi eşim ve benim bu tavrima şaşırdı.sadece seni aldatiyomusum gibi konuştun gibi geldi keşke sussaydin da bununyaomasaydim dedi oralı olmadım. Söz verdim ona karşı asla ağlamayacağım. Yaşları içime akıtıp son kez çayını koydum önüne vebigun çok pişman olacaksın dedim Allah göstermesin o günleri dedi ertesi gün sabah bizi otobüse bindirdi yavrum öyle çok ağladı ki kal dese kalacaktım kızım bile anne bize gitme demiyor şaka yapiyosunuz sanmıştım diye yıl boyu ağladı sonra ona ağlarsan bende ağlarım dedim ve hayatımın hatasını yaptım. Minik kalbi ile öyle güçlü ki ağlamamak için yukarı bakışı yutkunurken minik dudaklarininntitreyisi ve bunu bize bı hiç uğruna yaşatan bir adam. Yok dedim bize bunu yaşatan bir adam ile olmaz. Daha sonra çocuk eve gitmek isteyince 2gun sonra bunun dahaniyi olacağına karar verdim esimeyazdim ben eve gekicem sen annemlerde kal.cocugun düzen bozulmasın dedimmbana "benim karı kız ayağıma karismayacaksan nerde yatıp kalktigima karismayacaksan gel ben eve ocağa gelmem soyadımi da değiştirir giderimmburadan dedi.vazgectim zihniyetinden migdem.bulandi. sonra mecbur kalan kıyafetleri almaya gittim akşam da yine sefer olamdigi için beni i birakacakti zaten yol.4saat bile.surmuyor. gittim gayet bakimliydi mutluyum istediğim saatte gidip geliyorum kimseye hesap vermiyorum vs.. dedi seni çok geç bosayacagim ailen evlendirmek için baskı yapmasın seni çok bubaltmasin söz hakkın bende olsun dedi.ailem.ile ankasamadigimi çok iyi biliyor. Biz çok iyi iki arkadaşız dedi severek evlendik evliliği kaldıramıyorum ben dedi.heran herşey olabilirmiş. Hayatına biri de girebilirmis . Buz asla birlesmeyecekmisiz. Yani kısacası ben annemlerde yasicakmisim o ise hayatına bakacak. Tatile gidecekmisiz falan . Hatta bana dokunmak içinden gelmeyen adam bana büyük bir şehvetle yakınlaştı eşyaları toplarken.evlilik devam edecek ama aynı evde yasamicaz sorumluluk almayacak ve hayatını yaşayacak. Sağa sola biz medeni ayrıldık sürekli girusucez hatta bazılarına 2sene sonra noluruz bilinmez diyor.kendimden migdemmbulaniyor. İgreniyorum nasıl seviyorum hala onu. Çok büyük değersizlik hissediyirum herhangi bir eşya gibiyim kaybolsam kimse farketmeyecek. Kızım her gün ağlıyor ama adamın umurunda değil ben acimi bile yaşayamıyorum kızım üzülmesin diye. Bu değersizlik sevgisizlik hissi şuan yaşadığım ortam koşulları ve kızımın acisina çare olamamam beni kahrediyor. Bir toz bulutu gibi bir anda pofff diye yokolsam ama olmesem kızım yalnız kalmasa... Ben sadece değer görmek istedim yıllarımı verdigim adamın bana reva gördüğü bu hayatı kendim adına affetsem bile birgün kızıma yasattiklari için asla affetmeyeceğim.

Belli ki çok dolmuşun. Ama doğru kararı da vermişsin bu adama sevgi için katlanılmaz, eski günlerin hatırına dahi katlanılmaz. Al kızını git en iyisi zaten. Anladığım birileri aklını celmis eşinin, bir müddet para yedirsin onlara bakalım onlar ne kadar borca sokucak. Hayırlısı olsun hakkında

Çok üzüldüm yazdıklarınızı okuyunca :KK43:
Allah içinize ferahlık versin o adamı silip atsın içinizden inşaAllah

Kizina , esinizle arkadas(!) oldugunuzu fakat eş olarak ayni evde anlasamadiginizi , babasiyla onun istedigi an gorusup konusabilecegini anlatsaydiniz keske. Cocuga travma yasatmasaydiniz.. korkmustur yavrucak birdaha goremeyecegim onu diye..

Bu karaktersiz adam sizle evi ayirip, sizle arasira yatmaya gelse sasirmam ! Hem sizi hem de yeni gelecekleri elinde tutuyor bu tavriyla.
Bosasin gitsin ,herkes hayatina baksin !
Bosanmayalim,evi ayiralim,ama tatile gidelim diyor.. esya toplarken sehvet duymak da nedir ya !
Ben sizi sevdigine inanmadim,elinde tutuyor bence kotu niyeti icin.
2.planda kalmayi ister misiniz kiziniz ugruna olsa da?
Ben boyle adi birinin yuzune bakmam soyadini da taşimam!
Kizinizin gozyaslarini bahane etmeyin , dogru cumlelerle anlayabileyecek yastadir, gerekirse destek alin.

Bir de anladigim, arkasinda aile destegi olmayan kadinlar bu durumlari yasiyor genelde. Ve gidecegi yeri olmayinca cocugum var ve ailemin yanina dönemem deyip sineye cekiyorlar.
Kafada şişe kiracak kadar gozu dönen adamdan ne köy olur olur kasaba.
Boyle bir adama sevgi de duyulmaz, gerci siz de yazmamissiniz hatalarinizi.. tek tarafli yorum yapilmaz.
Ama sizin evlilik olmamis.
Bosanip da o evde yasayabilirdin,bunun icin evlilik pozlarina gerek yokki
Siz boyle yapip kendinize deger vermez,ezdirirseniz elin oglu ne diye saygi gostersin ki size?
Kendinize gelin, cocugunuzu alin ve bu adamdan kurtulun. Boyle gitmez, kendinizi bu kadar basitlestirmeyin. Bu kadar da aglayip zirlamayin ulu orta ve de kizinizin onunde. Anliyorum bosanmak kolay degil, derdi acısi cok. Yadirgamiyorum da sizi. Ama kangren olmus parmagi kesmek gerekiyor bazen,uzgunum.. Adamin istekleri ve niyeti belli sonucta !

Son düzenleme:
Hiç birşeyi yokki çekişmeli dava bile açsam bana bişey vermez bazen benden sorunsuz bosanabilmek için böyle sakın kaldığını sorunsuz bı sekilde nafakasiz ayrılmak için yaptığını düşünüyorum. Eşim dövmeci benim. Bende onunla beraber yapıyordum bu işi. İlk açtığı dükkanını da birlikte boyadık her dekoru elimizle yaptık 3sene sonra da dükkana yeni dekorlar verdi ve bana bir fırça darbesi dahi surdurmedi hatta dükkana gitmeme bile bozulmaya başlamıştı. Gözümün önünde ona asılan kızlar oluyordu benim ekmek param kiskanamazsin diye kavga etti kimi zamanda ben iyi hissedeyim diye elinden geleni yaptı. Ama sevgisizlik hissini çok yasadim bana sürekli sen bensiz bir hiçsin ayakta duramazsin diyordu. Şimdi bu kadar ağır gelmesinin bir sebebi de virüs varken bu halde herkes birbirine kenetlenirken nasıl bizi attı başından ve söyledikleri yaptıkları çok saçma boşa bırak madem ailemlede hiç anlasamiyorim çocuk ne yapsa batıyor alttan almaya çalışanlarda bağırıp kizdiklarinda için yanıyor kendimizi odaya kapattık ve dua ediyorum ki Rabbim ona sadece deli gibi vicdan azabı yaşatsın pişmanlıktan kivransin ancak i halini girunce iyilesirim . Biseylere kafada bitirsemm bile onun başka binkadina dokunma.hatta yani öpüp sevmesi güzel şeyler söyleyip aşkla bakmasi ihtimali beni mahvediyor. Sonra kızımı tek başıma büyütme korkusu zaten çok asilesti hayatta yalnız kalma hissi okadar karısıgim ki... Elde var sıfır. Bosasa beni derim ki enazindan bitti ama onuda yapmıyor. Parayı bahane etti simdide geç bisayacagim diyor . Kızım bile anne babam tedavi olmaz da sakın affetme onu diyor o çocuk bile farkında ama adam kabuk etmiyor keşke hep kötü eş kötü baba olsaydı acincekmezdim . Ama.yasattigi o kadar güzellikler de var ki kızıma ve bana.. sürekli yatmak uyumak istiyorum ama uyuyup uyaninca da daha ağır bir yük le uyanıyorum. Kayınvalidem dün gece aradı benim eve gitmiş ve bana verdiği kaxakla önlüğü bulamadığını soyledi. Sok oldum sana hepsini yollarım dedim. Ben esim beni hemen yolladı diye toplanamadim pek fazla kalanını toplayıp anneisnin bir odasına koyacakti ev tuttugumda da alacaktım herşeyi . Kadın gorumcem ile beraber evlerinin eksiklerini paylaşmış. Biri ketil biri tost makinası ve bilendir imi almış sen ev tutuncanveririz diyor. Daha düne kadar ağlıyordu kadın baktı ki iş ciddi yağmaya başladılar bu acılar geçer mi ONUN ne yaptığını hatta başkası ile olduğunu bilmek bile canımı acitmaz mi bir gün bunu yaşayan var mı bu acılar da geçiyor mu gercekten

Geciyor merak etme. Ilahi adalet. Adam dövmeci, gozumun onune geldi de simdi. Universiteli gencler veya biraz asi,dikbasli insanlar geliyordur.
Birini bulmasi cok normal şu saatten sonra..
Bunu kabullen oncelikle.
Memurlar, ogretmenler ,polisler vsvs herkes aldatiyor.
Sektore de bakmiyor bu isler.
Bizimki de kamu mufettisiydi, aldatti. Ikiz cocukla bosandik..
Ben de cok uzulmustum ama geciyor, defolsun gitsin diyorsun bi saatten sonra da.
Coluk cocugu da gormuyor gozun
Once benim duygularim diyorsun ve surece alisiyorsunuz zamanla
Allah a havale ettim der gecerim
Omrumu, beni aldatti mi biriyle olmus mu birgun tekrar birlesir miyiz diye dusunmekle heba edemem.
Ben anneyim, cocuklarim var.
Yarin bir gun baskasi ile de evlenebilirim
Kimse vazgecilmez degil
Yeri dolmaz dediklerinin de yeri doluyor merak etme.
Herkes layigini bulur
Dert etme, onune bak.
Bosa gitsin,zaten bitmis.
Onurlu sekilde yoluna devam et.

O pislik;
Nafaka ,tazminat vermemek icin bosamiyordur seni. Gozunu aç biraz ve acilen bosa!
Bosasa nafaka baslicak cunku ! Sorumluluklari var..

Kizina , esinizle arkadas(!) oldugunuzu fakat eş olarak ayni evde anlasamadiginizi , babasiyla onun istedigi an gorusup konusabilecegini anlatsaydiniz keske. Cocuga travma yasatmasaydiniz.. korkmustur yavrucak birdaha goremeyecegim onu diye..

Bu karaktersiz adam sizle evi ayirip, sizle arasira yatmaya gelse sasirmam ! Hem sizi hem de yeni gelecekleri elinde tutuyor bu tavriyla.
Bosasin gitsin ,herkes hayatina baksin !
Bosanmayalim,evi ayiralim,ama tatile gidelim.. esya toplarken sehvet duymak da ne !
Ben sizi sevdigine inanmadim,elinde tutuyor bence kotu niyeti icin.
2.planda kalmayi ister misiniz kiziniz ugruna olsa da?
Ben boyle adi birinin yuzume bakmam soyadini da taşimam!
Kizinizin gozyaslarini bahane etmeyin , dogru cumlelerle anlayabileyecek yastadir, gerekirse destek alin.

Bir de anladigim, arkasinda aile destegi olmayan kadinlar bu durumlari yasiyor genelde. Ve gidecegi yeri olmayinca cocugum var ve ailemin yanina dönemem deyip sineye cekiyorlar.
Kafada şişe kiracak gozu dönen adamdan ne köy olur olur kasaba.
Boyle bir adama sevgi de duyulmaz, gerci siz de yazmamissiniz hatalarinizi.. tek tarafli yorum yapilmaz.
Ama sizin evlilik olmamis.
Bosanip da o evde yasayabilirdin,bunun icin evlilik pozlarina gerek yokki
Siz boyle yapip kendinize deger vermez,ezdirirseniz elin oglu ne diye saygi gostersin ki size?
Kendinize gelin, cocugunuzu alin ve bu adamdan kurtulun. Boyle gitmez, kendinizi bu kadar basitlestirmeyin. Bu kadar da aglayip zirlamayin ulu orta ve de kizinizin onunde. Anliyorum bosanmak kolay degil, derdi acısi cok. Yadirgamiyorum da sizi. Ama kangren olmus parmagi kesmek gerekiyor bazen,uzgunum.. Adamin istekleri ve niyeti belli sonucta !
Yazdıkların için teşekkür ederim. Benim ona göre en büyük hatam kıskançlık ve sürekli aramammis. Ben 9yillik evliyim eşim 6yildir aktif olarak dövmeci. Yani biz evlenirken böyle bir durum yoktu. Ben kapaliydim.istanbul da bir turizm şirketinde müdür dum. Beni aylarca uğraşıp ikna ettik ve onun memlekete geldik. Küçük biyer herkes tanır birbirini hiç bir işte durmadı elimizdeki takılar düğün vb borçlara gitti. Elinde para tytmazdi yeme içme gezme herşeye tamam ama borç ödeme ya da eksik almaya gelince kızardı. Benim hiç bir zaman elimde harcligim olmadı. Ne alacaksan uu ucuna verdi parayı. Ama aç ama tok katlandim herşeye. Alevi Sünnilik meselemiz den dolayı iki tarafta destek olmadı. Neyse zaman sonra dövme işine başladı ve beni eğitti kadınlara ben yapıyordum gereken eğitimlerin bitti ama bazı kadınlar poposuna ya da gogusune ille de o yapacak dediler sinirden ağladım para lazım sonuçta biliyordum yuttum ama zamanla artık yoruldum. Çünkü bana elmsurmemeye sadece canı isteyince yansıyordu. Bilmiyirum aslinda okadar haklısınız ki ben kendi degersizligimi kendi yarattım. Eğer ekonomik ozgurlugum olsa mesela suan kenarda az bı param olsa evimde olsa hiç umursamaz din.burada herşeye aliniyorum istediğimi pisiremem izleyemem çok ama çok zor. Evimde oturamazdim.cunku virüs den dolayı 1aydir iptaller oldu işlerde benimde bakkalın vardı ama batiktim. Ve evin kirasi birikmisti. Ev sahibine tipli ödeme yapilacakti. Sonra elektrik alınacaktı üzerimize ve doğalgaz açık değildi. Ben o kendini erkek olarak eksik hissetmesin diye sen birclarini öde onlar olur dedim. Üzülüyordu koltuk Ocak yok diye ama n boşver alırız borçları ode de diyordum.daha da borca girmesin istedim. Yani tam bir aptaldim. Şuan annesinde kalıyor. Bana da senin hayatında kimse olamaz çocuğun var diyor. Allah Allah benim mi o çocuk sadece deyince de alırım kızımı kizimmbana yük değil diyor sanırım yazarken farkettim de ben onu fazla önemsiyorum . O banyodan çıkardı çamaşırı çorabı yatağın üzerinde olurdu.bazen egilemezdi sırt ağrısından çorabını giydirdim. Eve gelirken arardı ne lazım diye o gelmeden sofrası kurulurdu.o yemeğini yerken ben kızımı alır uyutur çayını servis ederdim çayını içerdi meyvesi falan... Sonra birer kahve içerdik sohbet edip uyurduk. Gece hasta olsa çocuk gibi başında beklerdim terledikce değiştirirsin üzerini. Aslında o illaki arayacak bunları geçen gün aradı mesela bana anneme gittim (kızkardeşi de boşanıp geldi) ezgi ile ikisi önüne balık almış bintabak yiyordu bende ikisinden aldimmbi parça oturup yedim dedi. Ben ona hep ayirirdim . Daha iyi günleri bu kar Allah im ferahlık versin kızıma bi kere dedim arkadaşız ama olmaz öyle tatil falan o seçti bu hayatı ozaman sen herzaman görüş tatile çık ama.ben gelemem anneciğim deyince saçlarını yoluyor ve ölmek istiyorum diye ağlıyor. Pedagoglar da seans almıyor zaten götürsem bile ancak 2 kere ancak gotururum iş yok guc yok. Zamannnn...

Allah ferahlik versin kalbinize. Insallah is bulur calisirsiniz,cocugunuzun da psikolojisi duzelir.
🙏
Yasadiklariniz kolay degildir mutlaka.. ama zaman la hersey geciyor. Duymayin,gormeyin,konusmayin onla.. ailesi ile de.. haber de almayin..
Duzelirsiniz umarim psikolojik olarak da

Ne kadar üzüldüm keske çözüm önerisi sunabilseydim Allah yardımcınız olsun daha ne yapabilirsiniz ki haddinden fazla her şeyi yapmışsınız genellemek değil ama nankörlük kesinlikle gercekten dusunuyorum bu esler ne istiyor anlamadım gitti

Geciyor merak etme. Ilahi adalet. Adam dövmeci, gozumun onune geldi de simdi. Universiteli gencler veya biraz asi,dikbasli insanlar geliyordur.
Birini bulmasi cok normal şu saatten sonra..
Bunu kabullen oncelikle.
Memurlar, ogretmenler ,polisler vsvs herkes aldatiyor.
Sektore de bakmiyor bu isler.
Bizimki de kamu mufettisiydi, aldatti. Ikiz cocukla bosandik..
Ben de cok uzulmustum ama geciyor, defolsun gitsin diyorsun bi saatten sonra da.
Coluk cocugu da gormuyor gozun
Once benim duygularim diyorsun ve surece alisiyorsunuz zamanla
Allah a havale ettim der gecerim
Omrumu, beni aldatti mi biriyle olmus mu birgun tekrar birlesir miyiz diye dusunmekle heba edemem.
Ben anneyim, cocuklarim var.
Yarin bir gun baskasi ile de evlenebilirim
Kimse vazgecilmez degil
Yeri dolmaz dediklerinin de yeri doluyor merak etme.
Herkes layikiyle yasar
Dert etme, onune bak.
Bosa gitsin,zaten bitmis.
Onurlu sekilde yoluna devam et.

O pislik;
Nafaka ,tazminat vermemek icin bosamiyordur seni. Gozunu aç biraz ve acilen bosa!
Bosasa nafaka baslicak cunku ! Sorumluluklari var..
Suan açıkçası besparasizim uzerime bakkal var diye de boşanma davasını barodan avukat ile halledemiyirum. O işlemleri yapmama engel oluyor o Amasya da ben samsundayim. Virüsten dolayı da çıkamıyorum. Çok üzüldüm sana da inşaallah birgün bende böyle güçlü olabilirim. Bu his kemiriryor içimi nafaka için mi bosanmiyor diye... Ben iyileseyim inşaallah kizima da deva olucam da evde bırakmıyor ailem tuketiyir beni yok sunu niye almadın yok bununniye almadın yok sunu binarayip yüzüne gözüne tukursem. Ben onları teskin etmekten kendime gelemiyorum. Kızım musluğu kirmis zaten paslanmış kenarları çocuğun elinde kalmış resmen.bir korku ile daldı odaya anne tableti ver çabuk diye ne oldu dedim musluk kırıldı YouTube dan bakıp tamir edicem dedem görmeden dedi ama girduntabi dedesi ve essoglu essek muzurluk peşindesin diye bağırdı hatta yasaklar koydu şurayı burayı elleme oraya gitme... Kızım ağlıyor ben ağlıyorum çok berbat herşey.cocuk odaya tikildi en son kriz geçirdim bakın ben aglamiyorum ayaktayım kızım için bana yaptığınıza amenna ama.ina dikunmayacaksiniz vallahi çeker giderim birdaha da beni göremezsiniz dedim. Ama ne kadar etkisi olacak ki bir gün bile sürmedi kızım ben burada yaşamak istemiyorum diyor bazen kadın sığınma evine gitsem acaba diyorum korkuyorum. Ünv. Bitirdim ite kakanesimin binfaydasi oldu bu konuda şuan ziraat teknikeri oldum kpss ye hazırlanıyorum sınav ta Ekim'de bayilik sınavını da geçersem diplomayı kiraya veririm ama işte bu dönem çok zor kendimi koca bir aptal gibi onursuz gurursuz biri olarak görüyorum. Halbuki bana izin verseler ben bı kendimi toparlasam sonra kızıma da güç olsam. İnşaallah dayanamiyorum kollarım uyuşuyor etraftan gelen komşulardan baba çocuk sesleri yada milletin profilinde ki mutlu aile resimleri beni deli ediyor. Allah yardımcın ilsun coknkotu zamana denk geldi

Suan açıkçası besparasizim uzerime bakkal var diye de boşanma davasını barodan avukat ile halledemiyirum. O işlemleri yapmama engel oluyor o Amasya da ben samsundayim. Virüsten dolayı da çıkamıyorum. Çok üzüldüm sana da inşaallah birgün bende böyle güçlü olabilirim. Bu his kemiriryor içimi nafaka için mi bosanmiyor diye... Ben iyileseyim inşaallah kizima da deva olucam da evde bırakmıyor ailem tuketiyir beni yok sunu niye almadın yok bununniye almadın yok sunu binarayip yüzüne gözüne tukursem. Ben onları teskin etmekten kendime gelemiyorum. Kızım musluğu kirmis zaten paslanmış kenarları çocuğun elinde kalmış resmen.bir korku ile daldı odaya anne tableti ver çabuk diye ne oldu dedim musluk kırıldı YouTube dan bakıp tamir edicem dedem görmeden dedi ama girduntabi dedesi ve essoglu essek muzurluk peşindesin diye bağırdı hatta yasaklar koydu şurayı burayı elleme oraya gitme... Kızım ağlıyor ben ağlıyorum çok berbat herşey.cocuk odaya tikildi en son kriz geçirdim bakın ben aglamiyorum ayaktayım kızım için bana yaptığınıza amenna ama.ina dikunmayacaksiniz vallahi çeker giderim birdaha da beni göremezsiniz dedim. Ama ne kadar etkisi olacak ki bir gün bile sürmedi kızım ben burada yaşamak istemiyorum diyor bazen kadın sığınma evine gitsem acaba diyorum korkuyorum. Ünv. Bitirdim ite kakanesimin binfaydasi oldu bu konuda şuan ziraat teknikeri oldum kpss ye hazırlanıyorum sınav ta Ekim'de bayilik sınavını da geçersem diplomayı kiraya veririm ama işte bu dönem çok zor kendimi koca bir aptal gibi onursuz gurursuz biri olarak görüyorum. Halbuki bana izin verseler ben bı kendimi toparlasam sonra kızıma da güç olsam. İnşaallah dayanamiyorum kollarım uyuşuyor etraftan gelen komşulardan baba çocuk sesleri yada milletin profilinde ki mutlu aile resimleri beni deli ediyor. Allah yardımcın ilsun coknkotu zamana denk geldi
O adamın pişman olmasını felan beklemeyin pişman olmaz özgürlüğü tartı yüklerinden kurtuldu .
Kızınıza güçlü durmayı siz öğreteceksiniz öyle ailenize bağırmakla olmaz.Kızınıza da kötü örnek olup asitliği öğretiyorsunuz.
Eşiniz sorumsuz farkındalığı olmayan bencil bi insan .Evliliğiniz de rutine binmiş o da yeni heyecanlara kapılmış .Yani bu adamdan bi ümidiniz olmasın hayır gelmez artık büyü bozulmus .Önünüze bakın kızınızj siz terapi edin.
Umudunuzu gözünüzde ki ışığı görsün yeter .
Bende ayrıldım psikolojinizi anlıyorum yazdıklarınız o değersizlik hissinin ve verdiği acının ağırlığını cok iyi bilirim .
Geçiyor yemin ederim gün geliyor anmayın o adamı deyip şükrediyorsunuz karan basan günlerden kurtulduğunuz için.
2 oğlum var 34 yaşındayım ne evlendiğim için pişmanlığım var ne ayrıldığım için yaşanmış ve bitmiş .Kızınla cok mutlu olursunuz inşallah yüzünüz bundan sonra hep gülsün dilerim .

O adamın pişman olmasını felan beklemeyin pişman olmaz özgürlüğü tartı yüklerinden kurtuldu .
Kızınıza güçlü durmayı siz öğreteceksiniz öyle ailenize bağırmakla olmaz.Kızınıza da kötü örnek olup asitliği öğretiyorsunuz.
Eşiniz sorumsuz farkındalığı olmayan bencil bi insan .Evliliğiniz de rutine binmiş o da yeni heyecanlara kapılmış .Yani bu adamdan bi ümidiniz olmasın hayır gelmez artık büyü bozulmus .Önünüze bakın kızınızj siz terapi edin.
Umudunuzu gözünüzde ki ışığı görsün yeter .
Bende ayrıldım psikolojinizi anlıyorum yazdıklarınız o değersizlik hissinin ve verdiği acının ağırlığını cok iyi bilirim .
Geçiyor yemin ederim gün geliyor anmayın o adamı deyip şükrediyorsunuz karan basan günlerden kurtulduğunuz için.
2 oğlum var 34 yaşındayım ne evlendiğim için pişmanlığım var ne ayrıldığım için yaşanmış ve bitmiş .Kızınla cok mutlu olursunuz inşallah yüzünüz bundan sonra hep gülsün dilerim .
Amin tesekkurler dilerim kızıma bana ve etrafima en az zarar ile atlatirim bu dönemi

X