Bu durum sizin acinizdan olumsuz bir duruma yol acar miydi

Kizim açikca yazsaydinya zaten kimse tanimiyor bir birini boyle yarim yarim yazinca kafasi karişiyor insanin.
Eşi kiskanç biriyse ve zamaninda hulya nazli canlarini çok sıkmiṣsa tabiki sıkınti ola bilir dizi hikayesine benziyor aileler bir birine duşman çocuklar bir birini seviyor filan ama herşey filimdeki gibi gulluk gulustanlik olmaz maalesef gercek hayatda baya sıkıntı ola biliyor.
Haklisiniz keske oyle yazsaydim.. Neyse, konuya gelirsek, annem (hulya) hicbir sekilde sevgilimin annesiyle muhattap olmamis hicbir zaman.. Hatta kadin buyuk ihtimalle annemi tanimaz bile.. Ama nazli baya canini sıkmis kadinin, orasi ayri konu.. Durust olun siz o kadinin yerinde olsaydiniz hulyanin kizina karsi antipati besler miydiniz

Hiç umrumda olmaz.Hülya ister Nazlıyla görüşsün ister görüşmesin.Beni rahatsız eden hiçbir şey olmaz.
Gercekten boyle mi dusunuyorsunuz peki kocanizin hulyayla ve nazliyla birlikte bir suru anilari yasanmisliklari vs oldugunu bilmek sizi rahatsiz etmez mi

Hanimlar size bir soru sormak istiyorum, somutlastirmak adina su sekilde sorayim: Diyelim ki evlisiniz ve yetiskin bir cocugunuz var.. Cocugunuz biriyle sevgili oldu, birbirlerine asiklar ve niyetleri de ciddi.. Ama soyle bir durum var: Sizin esiniz, yillar once, sizinle evlenmeden once, cok cok buyuk bir ask yasamis.. Bu ask yasadigi kadinin adi nazli olsun diyelim ki.. Nazlinin cok yakin bir kadin arkadasi varmis, bu kadinin adi da hulya olsun.. Esiniz, nazliyla olan beraberliginden dolayi, hulya ile de cok yakin olmus, dost olmuslar dogal olarak.. Yillarca hep birlikte yedikleri ictikleri ayri gitmemis.. Neyse uzatmayayim bir gun esinizle nazli ayrilinca dogal olarak esinizle hulyanin arasina da mesafe girmis.. Daha sonra gorusmemisler.. Sonra da sizinle evlenmis zaten.. Asil soru burada su: Sizin cocugunuzun sevgilisi, hulyanin cocugu cikiyor.. Bu durum sizin icin hicbir sorun olmaz miydi yoksa ister istemez bir olumsuzluk durumu yaratir miydi
Ben x i seviyorum z onun arkadaşı x biteli neredeyse 20 sene olmuş.

Şimdi çocuğum z nin çocuğu ile sevgili.

Z ile yıllar oldu görüşmedik ama arkadaşlık şimdi çocuklarımız vesilesi ile tekrar karşılaştık öyle mi?

E bu yaştan sonra ne olacak ki hepimiz evlenmişiz çoluk çocuğa karışmışız.

X ile z halen arkadaş mı? X ile karşılaşırım diye mi korkuyor eşim?

Bu tedirginliği kim yaşıyor eşim mi çocuğum mu? Bana hiç mi güvenmiyorlar ben capkin biri miyim?

😬

Kandırılmış gibi hissettim.

Neyse sevgili Hulya'nin kizi, sen o oglanla nasil tanistin?
Tamam da ben o adamin esiyim demedim ki, ucuncu bakis acisiyla yazdim daha iyi anlasilmasi icin.. Kandirilmak ne alaka anlamadim.. Biz bir onun memleketinde bir arkadas ortaminda tanistik (onun memleketiyle benim de bir baglantim var) ama tanismamiz cok anormal bir durum degil cunku tanistigimiz yer kucuk bir yer

Haklisiniz keske oyle yazsaydim.. Neyse, konuya gelirsek, annem (hulya) hicbir sekilde sevgilimin annesiyle muhattap olmamis hicbir zaman.. Hatta kadin buyuk ihtimalle annemi tanimaz bile.. Ama nazli baya canini sıkmis kadinin, orasi ayri konu.. Durust olun siz o kadinin yerinde olsaydiniz hulyanin kizina karsi antipati besler miydiniz
Hulyanin bu konuda bir suçu yoksa benim açimdan bir sorun olmazdi.Bulundugumuz ortamda nazli olmazsa zaten sıkınti olmaz nazlı olaya karışirsa sıkıntı ola bilir çoçuklara istemsiz yansıya bilir tabi bu durum.

Tamam da ben o adamin esiyim demedim ki, ucuncu bakis acisiyla yazdim daha iyi anlasilmasi icin.. Kandirilmak ne alaka anlamadim.. Biz bir onun memleketinde bir arkadas ortaminda tanistik (onun memleketiyle benim de bir baglantim var) ama tanismamiz cok anormal bir durum degil cunku tanistigimiz yer kucuk bir yer
Yahu saka yapiyorum. Ben dis kapinin ote mandaliyim beni kandirsaniz ne kandirmasaniz ne.

Dedigim gibi planli programli hileli hurdali bir tanistirilma degilse eski sevgili arkadasiymis kiziymis onemsemezdim. Ama oglum icin duzgun ve dogru kisiyse onemsemezdim yani bunu.

aradan yıllar geçmiş benimle evlenmiş seçimini benden yana kullanmış ne takılacağım çoçuğum mutlu olsun isterim

Hanimlar size bir soru sormak istiyorum, somutlastirmak adina su sekilde sorayim: Diyelim ki evlisiniz ve yetiskin bir cocugunuz var.. Cocugunuz biriyle sevgili oldu, birbirlerine asiklar ve niyetleri de ciddi.. Ama soyle bir durum var: Sizin esiniz, yillar once, sizinle evlenmeden once, cok cok buyuk bir ask yasamis.. Bu ask yasadigi kadinin adi nazli olsun diyelim ki.. Nazlinin cok yakin bir kadin arkadasi varmis, bu kadinin adi da hulya olsun.. Esiniz, nazliyla olan beraberliginden dolayi, hulya ile de cok yakin olmus, dost olmuslar dogal olarak.. Yillarca hep birlikte yedikleri ictikleri ayri gitmemis.. Neyse uzatmayayim bir gun esinizle nazli ayrilinca dogal olarak esinizle hulyanin arasina da mesafe girmis.. Daha sonra gorusmemisler.. Sonra da sizinle evlenmis zaten.. Asil soru burada su: Sizin cocugunuzun sevgilisi, hulyanin cocugu cikiyor.. Bu durum sizin icin hicbir sorun olmaz miydi yoksa ister istemez bir olumsuzluk durumu yaratir miydi
Ne etkileyecek yıllar geçmiş oğlum evlenme çağına gelmiş. Kocan da bu zamana kadar bir falso vermeyip güvenilir bir adamsa yüz tane hülya gelsin size bir şey olmaz. Evladinizin sevgisine engel olmayın.

Evet oyle.. Ayriyeten: nazli, annemin oylesine bir arkadasi degilmis, kardesten otelermis.. Ayrica nazliyla o bahsi gecen adam da oyle basit bir iliskide degillermis asla, cok cok buyuk bir askmis aralarindaki, herkesin de bildigi
Aman çok çok büyükse niye bitmiş ? Hele eskiler çok çok büyük aşk olsa kacirirdi ?

Hülya’nın suçu ne ki çok saçma
Nazlının kızı olsa neyse hani evet insan takar da hülya alakasız eşin eski sevgilisi değil.
Aman Hülya’nın kızıysan bu kaynanaya dikkat et takıntılı biri belli

Gercekten boyle mi dusunuyorsunuz peki kocanizin hulyayla ve nazliyla birlikte bir suru anilari yasanmisliklari vs oldugunu bilmek sizi rahatsiz etmez mi
Hayır etmez niye etsin ki? Sonuçta yaşanmışlıklar çocuklar hiç karsilasmadan önce de vardı evlenseler de var.Durumu değiştiren bir şey yok.Üstüne bir de yirmi sene geçmiş.Ben 20 yıl önceki sevgilimin arkadaşını bırakın kendisini görsem ruhum kıpırdanmaz.Hee herkes bir değil onun kipirdanir diye bir düşünceniz varsa ki (ben bu ihtimali sıfır olarak görüyorum) o zaman başkasına da kipirdanabilir kimseyi baglayamayiz, bu düşüncelerle yaşamak çok yorucudur.Aslinda ben sizi tam olarak neyin rahatsız ettiğini de anlayamadım, ne olacak yani?

Türk filmi gibi 🤣
Nazlı ortalarda dolanıp adamın karısını delirtmezse bişey olmaz
Aslında hiç bişey olmaz size ne sevgilinize ne? Ne olabilir yani

X