Bu huylarimdan nasil kurtulurum

Yanlislara yalanlara goz yumamiyorum . Tam bir dogrucu bir davutum . Dogru olan neyse onun arkasindayim .asla siyasetci biri olamiyorum . Gordugumu direk soyluyorum .Su ceneme bir dur diyemiyorum ya orn az once bir yakinim 6 aylik bir bebegi remsen. Yurutuyor ben soktayim o bebek. 6 aylik yazik sakat kalir ayaklari duzlesir dedim dayanmaiyorum ya banane cocuk onun cocugu ama bir anda o cocuk gozumde saavunmasiz ve ben uyarmak zorundayim gibi hissediyorum . Bunun gibi diyorumki bilmislik yapma sus , bir ornek daha vereyim birine goz ilaci yamzis doktor hepsi kullaniyormus once susmaya ugrastim tepki vermedim dayanamdim soyledim . sonrada diyorumki cok bilmislik yapiyorum sanane onlar kendi canini dusunmuyorsa banane ..
2. En nefret ettigm huyumda insanlara cok deger veriyorum. mesela birinin evine gidiyorum onu mutlu etmek istiyorum hemen en sevdigi seyleri aliyorum boyle seyler herkes ici. İnce dusunuyorum . İnsanlari mutlu etmeyi cok seviyorum . onlarin mutlulugu beni mutlu ediyor. Ama sonra o insandan kesin bir bencillik görüp cok üzuluyorum. boyle gicik huylarim var iste , nasil engel olurum kendime .. biri agzima kurekle vurup durdursa keske yanimda :) telden yazdigimdan cok yazim yanlisi var sanirim gozlerinize verdigim rahatsizliktan dolayi af ola ..
Gayet normal insani davranışlar. Herkes öyle olsa keşke. Siz de bunlardan fazla var sadece o yüzden rahatsız oluyorsunuz. Bunun bilmişlikle alakası yok insanlar fazla umursamaz.

Alt tarafi goz damlasi antidepresan degil recetesiz bile alabiliyorsun karismaniz cok sacma neyini uygun bulmadiniz? 6 aylik bebek ayaklarinin ustune basabilir sakat kalmaz ayrica bir bebegin annesi kadar cok dusunemezsiniz. Yani gereksiz tepkiler cok bilmislik bazi seyleri kendinize saklasaniz daha iyi olur

X