bu ne demek oluyor?

Eski bir sevgilim adımı yazdırmıştı yıllaaar önce 😅 durduk yere yapmazlar yani vardır bir kadınla bağlantısı

değişikti tam anlamadım ama yüzük simgesi değildi alyans benzeri bir şekil değildi
Bu çok yaygın bir şey. Ben de evlensem yüzük takmak yerine ikimizi anlatan bir simge dovdurmek isterim. Yüzük simgesi dediğiniz çifti anlatan her şey olabilir ki. Mesela arkadaşım ve kocasinin parmakta aslan kafası var. Arkadaşımınki sakalsiz dişi aslan kocasınınki saçlı falan erkek aslan. İlk gördüğümde çok saçma buldum ama aralarında hikayeymis, oğullarına da aslan Ali adını verdiler. Şimdi anlamlı geliyor 😅
Hani eğer tüm parmaklarda yoksa, sadece yüzük parmağındaysa yüzde doksan çift dovmesidir.
alyans şeklinde miydi
Niye alyans şeklinde olsun ki? Çifti anlatan sembol, aralarındaki bir anı espri vs olabilir

Neden yüzük şeklinde,alyans şeklinde, harf kalp şeklinde diye sınırlandırıyorsun ki? Zaten bunu tercih eden insan siradan olmak istemediğinden tercih etmiştir.
Ring tattoo yaz internete tonlarca çift yüzük parmağı dövmesi göreceksin,hepsi birbirinden farklı

baş harfi değildi alyans şeklinde de değildi. öyle keyfi olarak da olabilir dimi hayatında biri var demek değil

Evet keyfi olarak da olabilir ama diğer parmaklarına da yaptırırlar genelde. 5 ine birden.
Bazende dediğim gibi çift olarak yaptıran var kendilerine ait bir figür çizdirip. Sonsuzluk , taç , vs. Sormak lazım da işte muhabbetin yokmuş.

Dövme seviyordur.
Göbeğine yaptırsa bu kez de neden göbeğine dersiniz.
Ne yapsın bu erkekler?

Sadece yüzük parmağında ise ya nisanlidir yada evlidir illa alyans şeklinde olacak diye bir şey yok,benim de çevremde yaptıranlar var yüzük şeklinde. Değil farklı modelde.

Benim eşimde sevgili iken yaptırmıştı sadece yüzük parmağında dövmesi var. Sadece tek parmağa yaptırdıysa hayatında bir anlamı olma ihtimali yüksek

niye erkeklerin her yaptığında bi mantık arıyorsunuz canı öyle istemiştir bi sebebi mi olmalı

X