Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buesta..Fikri olan varmı?

innuma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2009
98
2
39
Slm arkadaşlar.Birkaç gün önce kitaplığımı düzenlerken eski not defterimi buldum.Bundan bi 3sene önce kadar sanırım migrostu gezinirken yeni çıkan ve hoşuma giden kitapların listesini yapmışım ama altında bir not dikkatimi çekti.Adını buesta...notta düşmüşüm doğal yoldan göğüs büyütmek için..Bitkileri konu alan bir kitapta yazıyordu ama adını yazmamışım hafızam beni yanıltabilir arkadaşlar ama YEŞİL ECZANE diye hatırlıyorum Neyse işte sonuca geleyim ben:)
Buesta
yarım litre suya 250gram çemen otu filizi atın.Üzerine 1 er ikişer çimdik anason,rezene,fesleğen,frenk kimyonu,derotu,meyan kökü tozu,mercanköşk ve limon otu ekleyin.Karıştırın ve kaynatın.Hergün 1-2 bardak için
Arkadaşlar ben uygulamadım şuan boyutu ideal artık benim için sizi bilgilendirmek istedim belki deneyen çıkar...

bunu bende duymuştum gerçekten deneyipte 80 oldu diyen varsa ben denerim

Slm arkadaşlar.Birkaç gün önce kitaplığımı düzenlerken eski not defterimi buldum.Bundan bi 3sene önce kadar sanırım migrostu gezinirken yeni çıkan ve hoşuma giden kitapların listesini yapmışım ama altında bir not dikkatimi çekti.Adını buesta...notta düşmüşüm doğal yoldan göğüs büyütmek için..Bitkileri konu alan bir kitapta yazıyordu ama adını yazmamışım hafızam beni yanıltabilir arkadaşlar ama YEŞİL ECZANE diye hatırlıyorum Neyse işte sonuca geleyim ben:)
Buesta
yarım litre suya 250gram çemen otu filizi atın.Üzerine 1 er ikişer çimdik anason,rezene,fesleğen,frenk kimyonu,derotu,meyan kökü tozu,mercanköşk ve limon otu ekleyin.Karıştırın ve kaynatın.Hergün 1-2 bardak için
Arkadaşlar ben uygulamadım şuan boyutu ideal artık benim için sizi bilgilendirmek istedim belki deneyen çıkar...

bence işe yarar bi tarif, içindekiler zaten göğüs büyüttüğünü bildiğimiz şeyler. sen birşey mi yaptın da büyüttün canım?

Buesta

Sen nasıl büyüttün ,neler yaptın???

arkadaşlar daha önce ben burda hipnoterapi diye bir konu açmıştım.Ben sadece düşüncelerimi bu yönde eğittim.Yani büyüdüklerini dşündüm komik gelecek ama onlarla konuştum...Daha önce açtığım konuda bahsetmiştim arkadaşlar..Bunu inanmakla sağlayabilirsiniz ancak.Bır nevi otohipnoz uyguladım kendime şimdi 85 bedenim önce 80di

Canım sen yap dene onaylıyosun zaten biraz zaman geçsin bende yaparım belki öpüyorum seni opuyorumnanaktan