bugün ilişkimin üstünden 4 gün geçti kan testi verdim negatif? bu artik hamile cikma

perican11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2014
31
0
bugün ilişkimin üstünden 4 gün geçti kan testi verdim negatif? bu artik hamile cikmayacagim mi demektir sonradan değişir mi??

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İlişkinin üstünden 10 gün sonra belli olur diye biliyorum, daha fazla bilgisi olan arkadaşlar var onlar daha kesin bir şey söylebilir.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çok özel olmazsa bir şey soracağım neden korunmuyorsunuz? Böyle endişe etmekten daha iyi değil mi?

Çok özel olmazsa bir şey soracağım neden korunmuyorsunuz? Böyle endişe etmekten daha iyi değil mi?

Ben bebek istiyor diye anladim ama hamile kalmak mi istemiyormus? Allah Allah..

Ben de bebek istiyor diye anladım.
Her ay bir umut hamile miyim diye sormuş arkadaş. :)
Allah gönlüne göre versin konu sahibi, inşallah yakında yavruna kavuşursun.

Evet konularınıza bende rastlıyorum ,hatta yorum bile yaptım ,eğer bebek istemiyorsanız neden korunmuyorsunuz ,istiyorsanızda bu gidişle olmaz ,bu kadar kafaya takma ,stres ,ilişkiden 4 gün sonra test yapmak filan ruh sağlığınız için sakıncalı,bebek oluşumu içinde aynı.az açın netten bakın ,bir bebek nasıl oluşur ne evrelerden geçer,kaç güne belli olur ,daha kanda betahcg hormonu salgılanmaya başlamaz bile 4 günde bu neyin acelesi ,varsa elbet öğreneceksiniz zaten ,kendinizi yıpratmanın alemi yokki ,boşa zarar veriyorsunuz kendinize.adet günü yapılan test kesin sonuç verir ,bu kadar erken çıkmaz .

yuh yani, 4 yillk evliyim cocuk dusundugumuz ve hamile oldugum donem haric esim hic isime bosalmadi. bunlar erkek "arkadasi"yla rahat rahat takiliyor.
ertesi gun hapi bellki hamilelikten korur seni, peki cinsel hastaliklar ne olacak?

Niye sürekli içine boşalıyor bu herif?
Kondom takın ya da ne biliyim hastahaneye git korunma yöntemlerini öğren.

döllenmiş yumurta zaten rahime tutunmaya çıktığı yola 1 haftada ulaşıyor... gebelik ilşkinin üzerinden şu kadar süre sonra diye değil, adet tarihin geçtikten sonra testlerde belli olur

Sürekli aynı konun hamilemiyim bu gidiş ile kalacaksın erkek arkadaşın yada arkadaşların korunmasa dahi sen korun bari

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yuh yani, 4 yillk evliyim cocuk dusundugumuz ve hamile oldugum donem haric esim hic isime bosalmadi. bunlar erkek "arkadasi"yla rahat rahat takiliyor.
ertesi gun hapi bellki hamilelikten korur seni, peki cinsel hastaliklar ne olacak?

Konuyla alakalı değilde gebelikte cinsellik yaşıyormuydunuz?
Hala çözemedim diyorlar ya hamileyim eşimle yakınlaşmadığımız için ilgisi azaldı filan.

Ee o zaman herkes yaşamıyormu
Niye kafalarına takıyorlar bu kadar:KK1:

Cok kucuk bir oranin yasamamasi gerekiyor.
Turkiyede doktorlar en ufak bir durumda cinselligi yasakliyorlar.
6 aylikken dr haftaada 1 kez dedi bana
Geri geldik burda muayene oldum dr aynenn devam dedi :KK33:
Bir de bazi ciftler dr musaade etse bile korkuyor.

Tövbe estağfurullah ya.

Prezervatif
Doğum kontrol hapı
Aylık iğne
Deri altı implant
Spiral
Vajinal halka

bunların birini kullanın bari.

Son düzenleme:
Cok kucuk bir oranin yasamamasi gerekiyor.
Turkiyede doktorlar en ufak bir durumda cinselligi yasakliyorlar.
6 aylikken dr haftaada 1 kez dedi bana
Geri geldik burda muayene oldum dr aynenn devam dedi :KK33:
Bir de bazi ciftler dr musaade etse bile korkuyor.

Şimdi anladım teşekkürler :KK1::KK1:

X